црвени куче казино чип слободни

како да се користат 3 слот нож острилка

1,001 Вегас Ноќи, книгата чиј наслов е очигледна полетувањето на класичен Една Илјада и Една Арапскиот Ноќи, е романтичен роман детали за lustier страна на животот, за Гревот Град казино извршниот "Пандора." Но, за 46-годишниот авто-објавен од романтичен роман на писателот Andjelika Мартин, повеќето од пареа се чини дека доаѓаат од топла вода, таа пристигна во, произлегуваат од обвиненија сега се направени против неа на две точки од обвинението за фалсификат и осум точки од обвинението за кражба.Мартин стои обвинети за режија речиси $400,000 од М Одморалиште и Казино маркетинг на буџетот во насока на промовирање на нејзиниот само-објави "гастрономски романтичен роман." "'Морам да признаам дека јас сум уште малку изненадени за тоа зошто успешна, независна, убава, една жена правец до интернет во потрага по Пријател-Со-Бенефиции," тој рече дека како што тој исечени парче сирење и го стави самоуверено на вода бомбичка." – Извадок од "1,001 Вегас Ноќи" "Angelique Св. Чејс Jr." беше Мартин пенкало име на книгата, која детални хероина е брза и чести сексуални средби.Но, само се судрите со Мартин соочува оваа недела беше со Лас Вегас судија.Обвиненијата против неа може да се даде на авторот некои сериозни затвор време, како што секој од осумте точки од обвинението за кражба носат можно 10-годишно реченици, заедно со казни и restitution, додека две точки од обвинението за фалсификат секој носи максимум четири години во lockup, плус казни и можно restitution.Обвинителството тврди дека во почетокот на септември 2013, Мартин — кои работеле во интернет маркетинг и развој за двете М и Хард Рок Лас Вегас казина — дувнал $100K година во казино рекламирање пари на Google Adwords и search engine optimization (SEO) за да ја натера својата книга во Амазон е топ 500 романса романи, гол кој го зеде своите две години за да се постигне.Во ноември 2015 година, таа беше интервјуиран од страна славна личност репортер Робин Филтрирам за Лас Вегас Сонцето, под неа псевдонимот.Филтрирам опишани во книгата како "sizzling 294-страница-режач", кои ќе имаат читателите "сомневајќи [at] нејзиниот идентитет." "Кога ќе се погледне на начинот на кој јас го направите, тоа е навистина тешко да не се propositioned," Мартин инсистираше на тоа, иако маркетинг настан фотографии од 2015 година покажуваат дебели и малку disheveled водител.Но, "Св. Чејс", изјави бидете сервилни Филтрирам во интервјуто кое таа го маскирани нејзиниот идентитет за да се спречи луѓето од "scandalized." Но, според обвинителството, вистински скандалот се вклучени Мартин статус како единствен работник со пристап до М Одморалиште е Google Adwords сметка.Таа наводно ги користел за пребарување како "запотен" и "нијанси на сива 50" да се зголеми на една книга што е малку веројатно да се достигне врвот на својата книжевна заслуги сам црвени куче казино чип слободни. "2 август е првиот датум на неколку кои ќе живеат во срам во мојот ум.Тоа беше денот кога тој прв контакт со мене.Немав идеја потоа дека ова ќе биде моето лично Перл Харбор на емоционална инвазии додека штетата веќе е направено и оценуваат месеци подоцна." – Извадок од "1001 Вегас Ноќи" M Места маркетинг извршен сведочеа дека тој не успеа да ги признае овие зборови како да се биде дел од казино целокупната стратегија ОПТИМИЗАЦИЈА, додека Мартин адвокат Брајан Кокс направи необичен случај за неговиот клиент е акции. "Ова е уникатен збир на наводите, бидејќи тоа не подразбира кражба на пари", рече Кокс, како што е соопштено од страна на Лас Вегас Преглед-Весник како да се upholster покер масата. "Тоа вклучува обвинувањата од кражба на рекламирање купени на интернет." Мартин има pleaded не се виновни за обвинението.Јас знам точно што прави..цитат намигнување Дали некој знае што прави сега со неа 140 IQ и 7 јазици? ;) Знаев anjelika 10 години; никогаш има една жена е повеќе личеше на себе.Тоа е прилично смешно работи ги прочитав за оваа книга се иста работа таа велеше за себе.Таа е одење ерекција создателот, таа има 140 IQ таа зборува 7 јазици.Можете да дознаете овие работи за неа и 15 минути, таа беше сè за себе.Јас сум сигурен дека таа има кажано себе многу работи за себе како да се надополни zynga покер на ipad. Lol.Сликата од книгата поклопецот е од 1999 година како да се користат 3 слот нож острилка. Ви благодариме за давање на оваа приказна вниманието што го заслужува.Ова лице се чини дека да се живее во алтернативна реалност.Лажлива не почнат да ја опишат..