кога се morrisons божиќ испорака слотови објавен

лесно да се победи слот машини

Истражуваат некоја интригантна светот на елементарен магија Малта, 28 септември 2017: Мулти-award-winning индустрија услуги Прагматични Игра е поставена на духот на играчите да земја на магии со Диви Магии, најновите прилог на својот процут портфолио на докажани слот за игри.3×5, 25-line игра, која има црна мачка диви, кристална топка растера симбол и трите вештерки ангажира сили на природата, оган и мраз, обезбедува уникатна приказна-управувано искуство со маѓепсувачка игра и шармантна саундтракот.Волшебниот свет на Диви Магии се донесе на живот со висок квалитет на уметнички дела и дизајн на звук, додека вештерка симболи unfurl кога рангирани да span целиот ролна во спектакуларен целосна висина анимации кога се morrisons божиќ испорака слотови објавен.
Yossi Barzely, Раководител на Развој на Бизнисот во Прагматични Игра, рече: "Ние сме среќни да го објави лансирањето на Диви Магии, на волшебно прилог нашата колекција на индустрија-водечки наслови кога се morrisons божиќ испорака слотови достапни. "Ние сме специјализирани во обезбедување на ракометари со одлична игра и извонредно искуство, и Диви Магии продолжува оваа традиција со блескави тема и спектар на возбудливи бонус функции." Играта е богат сет на функции вклучува иновативни слободен врти понуда која им овозможува на играчите да изберете нивните омилени членови на играта елементарен фрли, го определува бројот на слободен врти тие го добиваат.Диви Магии следи топло на петиците на Caishen Злато, преземање на услуги портфолиото на повеќе од 80 докажано генерирање на приходи слотови.Прагматични Игра изданија две нови игри секој месец во текот на годината која се сега тела на некои од светските водечки казино брендови.За повеќе информации на оваа порака, или да се организира едно интервју, ве молиме контактирајте со Том Луис, на Плоштадот во Воздух на 0203 586 8257 или [email protected] За Прагматични Игра Прагматични Игра е еден од најбрзо растечките мобилни и десктоп услуги на дигитални казино игри за онлајн гејминг индустријата.Нашата страст за премиум забава е неспоредливи и ние се стремиме да се создаде само повеќето ангажирање и сугестивна игри искуства.Прагматични Играат Игри Библиотека содржи единствен во куќата содржина се состои од над 80 докажано слот за игри, поддршка на 22 јазици и во сите големи валути.Ние имаме нашата широка експертиза за да се осигура дека секој високо-квалитетни игра развиена во нашата студија претставува нашата мантрата на иновации и посветеност.За повеќе информации ве молиме посетете ја https://pragmaticplay.com/ за добивање на најновата коцкање вести од Калвин Ayre кога се morrisons кликни и собира слотови објавен.