слотови да се плати од страна на телефонска сметка

htop casino royal lloret de mar

Не може човек да се коцка во мир?Очигледно дека не е можно доколку вашето име е Алекс Родригез.На-Род може да биде најмногу мразат-на спортската фигура, кој е сигурен на огнот Сала-на-Famer во историјата на сите спортови.Тој се фаќа повеќе омраза од LeBron, Тигар Шумата и Ленс Армстронг.Барем оние три може да се коцка во мир.Извештаи се појавија на интернет кои На-Род потрошено време во Пенсилванија казино пред една недела додека rehabbing неговите повреди коленото со Класа ААА Scranton/Wilkes-Barre.Нормално, ова не треба да биде голема работа, но за-Род, тоа е веста што тој е веќе поставен да се сретне со MLB оваа недела во текот на неговата вмешаност во нелегално висока удели покер игри.На Yankees не се загрижени за slugger, а Yankees извор кажа Дневни весници, "Бидејќи, кога тоа е нелегално да одат во казино?" На-Род има рече дека тој отиде да казино, само за да имаат вечера и се нарекува извештај токму она што е, "laughable." Да бидам искрен, целата истрага на-Род е laughable.Никој не треба да се грижат ако Г-дин Родригез сака да потроши некои од неговите стотици милиони во казино уживање во себе.На-Род фаќа повеќе од неговата цена споделување на так за неговите перформанси на теренот, за жени тој датуми и сега за казина тој го посети и покер игри учествува во, кога завршува тој?Тој дури и се е booed кога играте во тројно А Не е чудо што На-Род сака играње покер и коцкање толку многу, тоа е веројатно единствениот време тој може да се очекува да се фати барем една пауза.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre слотови да се плати од страна на телефонска сметка.