сите во покер лигата далас

смарагд кралицата казино работни места и вработување

Нов стан е поставен да revolutionise начинот на велика БРИТАНИЈА punters се најде најдобрите коефициенти и залог на нивните телефони. AppBet им овозможува на корисниците можност да се интегрираат сите свои кладење на едно место, ги видите нивните биланси, место залог депозити и да ги повлече добивки, сите без префрлање меѓу апликации.На нов стан е замисла на три обложување индустрија ветерани, предводена од д-р Мартин Hodges, кој изгледаше на постојните коефициенти споредба решенија и верува дека постои јаз на пазарот за еден стан, што е дозволено за да управувате со вашите кладење подобро сите во покер лигата далас.

AppBet е резултат и, по 12 месеци на развојот, сега е поставена да се земе обложување индустрија со бура, почнувајќи со фудбал и horseracing пазари сите во покер општество портланд. "Видовме дека во растечките мобилни обложување на пазарот, нема лесен и удобен начин на управување со вашиот букмејкер сметки, да се знае каде вашите пари е или во потрага по она што шансите се најдобри за сметки со средства", рече Мартин Hodges, MD на AppBet сите во покер соба букурешт. "Постојат некои добри шанси споредба апликации од таму, но ние се сметавме дека тоа е можно да се направи подобро смарагд кралицата казино работни места и вработување. "Со AppBet, наместо на изнаоѓање на најдобрите коефициенти и потоа отворањето на букмејкерот стан, можете да пребарувате на шансите и ставете ја вашата залог во еден едноставен процес.Ова заштедува време и потенцијално може да доведе до подобро шансите во кои се движат брзо на пазарот." Подигнувањето на iOS и Android платформите со Paddy Power, Ladbrokes, Boylesports и Betway, плус Вилијам Хил и други bookies да се следат наскоро, AppBet трае само неколку минути да се постави.Корисниците на текст нивните букмејкер сметка детали едно време само, и тоа е тогаш можно да пристапите до своите букмејкер сметка, споредете ги шансите, место облози и да го провери салда, сите од рамките на стан смарагд кралицата казино работа отворање.
"Клучни зборови тука се едноставноста и практичноста", додава Мартин. "Додека целосна интеграција на обложување е нашата главна продажба точка, AppBet е, исто така, навистина интуитивен да се движите и да го користите, нудејќи реалниот свет предности за корисниците во брза обложување на пазарот." AppBet е слободен за преземање и користење.Можете да го преземете на Apple верзија од App Store или одете на www.appbet.com за да го симнете Android верзија.За AppBet AppBet нуди бесплатни онлајн услуга за комбинирање на шансите споредба и интеграција со твоите кладење, така што можете да одберете и ставете ја вашата облози на сите поголеми спортски со еден стан.Еве како работи: 1) ги Видите сите ваши bookies – Види вашиот букмејкер состојбите во еден лесен за да го видите екранот 2) Провери цените – се Споредат најдобрите коефициенти на пазарот 3) Влогот едноставно – Место залог без напуштање на стан 4) На еден стан на повеќе сметки – Отворете една или повеќе букмејкер сметки со еден клик 5) Сите Акумулатори во еден стан – се Најде најдобрите Acca шансите на пазарот 6) Место влогови во реално време – Фудбал Обложување со во-игра функција Издадени на име на AppBet со Круг Робин Консултантски услуги За повеќе информации, ве молиме контактирајте Сара Шенон на 020 3640 5918 (Мобилен: 07455 915 497) или е-пошта [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.