кој ќе победи на покер на аса

рулет на bille се прелива meuble

Алхемија Влог е J2ME игри нудиме широк спектар на содржини за било кој мобилен казино.Со Бинго & Супер Бинго, Слотови (вклучувајќи Казино Viper, CopsNRobbers, Џинови Богатство, Навивач Streak, и Viper Активни казино 5 ролна слот), како и класичен наслови како што се Монте Карло Рулет, покер & различни Нула Картички.Способноста на Плус Пет за да продолжи да го привлече еден од главните играчи во mobilemarket покажува расте угледот на компанијата и нејзината понуда.mBet во моментов е живо со сите големи мобилни мрежи преку дистрибуција се справи со Cellectivity Ltd.Откако започна со казино & мобилни игри назад во Јануари 2010, Плус Пет Игри nears на midpoint на 2011 година со Бинго, Покер, Спортски Обложувања & Живеат Дилер игри од некои од најголемите имиња во онлајн игри – Aberrant Софтвер, AliQuantum Игри, CozyGames, IGSoft & IGT – сите достапни на неговата бела-етикета партнери преку една лесна систем со единствен паричникот & регистрација.Во текот на минатата година, Плус Пет Игри, има завршено занимава низ Европа и има вложено речиси 15 бело-етикета сајтови со слична сума во thepipeline да одат во живо во 2011 година кој ќе победи на покер на аса.

Марк Џонс, Маркетинг & Бизнис Развој Директор на Плус Пет Игри, коментираше: "за Да се привлече партнер како Алхемија се Обложуваат на Плус Пет Network покажува дека ние се расте во двете статуа & кредибилитет.Исто така, во прилог на двете mBet како бел-етикета бренд & Алхемија Залог како игра на услуги покажува дека Плус-Пет од јасно е сигнализација својата намера да биде еден од главните играчи во мобилни игри простор." Роб Андерсон, извршен ДИРЕКТОР на Алхемијата Залог, коментираше: "Ние избравме Плус Пет becauseof нивните олеснување на пристапот и ablility да се испорача.Ние сме многу среќни со одлична услугата што ја даваат." БЕЛЕШКИ за ДА УРЕДНИЦИ: за добивање на најновата коцкање вести од Калвин Ayre која удира директно во покер.