бивол записи казино тобоганот

што се други зборови за покер лице

Ainsworth Игра Технологија во четвртокот пречистен ексклузивното партнерство со Татнежот Дигитални да започне серија на онлајн слотови во Њу Џерси игри на пазарот.Договорот со Татнежот Digital – на MGM Места Меѓународни и GVC Стопанства заедничкиот потфат – ќе им даде на играчите пристап до 20 Ainsworth игри преку BetMGM, Borgata и Партија онлајн казино субјекти бивол записи казино тобоганот. Ainsworth онлајн генерален менаџер Џејсон Лим прослави на нова врска-нагоре, во која се наведува дека "[нашата] игри се многу популарни со Њу Џерси земјиште базирани на играчи за неколку години, и ние сме возбудени за онлајн играчи да имаат пристап до нашите докажани и високо-вршење на содржина".Според условите на договорот, Татнежот Дигитални добивки период на ексклузивност за да стартувате различни Ainsworth производи преку својата мрежа."Ова беше неверојатно патување и ние сме горди што Рика е обезбедување на хостинг решение од нашите Њу Џерси инфраструктура за да се овозможи ова одлично партнерство со Ainsworth да дојде на живот," рече Татнежот Дигитални CTO, Кевин Ален бивол записи казино вози затворени. "Овој план може да се користи за други услуги, како и во Њу Џерси и други legalised онлајн игри држави со НАС." бивол записи казино соба стапки.