како да се план казино тематските роденден

велика британија отвори со goonies

Малта, 04 април, 2017 – Победи Системи, водечка технологија и игри снабдувач, врши својата рана година импулс во Q2 со успешна покажува на Feria Интернационал del Juego, Мадрид.Делегатите flocked да се види Победи Системи' иновативни палета на стојат хостиран од страна на EGASA, својот ексклузивен дистрибутер за слотови и гејмерски машини во Шпанија.Со својот полн пакет на казино решенија на шоуто, вклучувајќи WIGOS™, Intellia™ и WinUp™, реакцијата беше многу позитивни во текот на три дена.Виш кадар беа при рака во текот на демонстрира врвни производи, кои ќе им овозможат на казино управување да се кандидира казино кат поефикасно со помош на реално-временски податоци и визуализација tools.Шпански казино оператори исто така беа воведени за да се придобивките од Win Системи " ексклузивна гејминг машина дистрибуција партнерство со EGASA.Партнерството им овозможува на операторите да лесно да се интегрираат high-end игри кабинети и електронски рулет во свои имоти.Со успешна, око-фаќање стои во МРАЗ Целосно Игри и сега Feria del Juego, Победи Системи продолжува да се консолидираат својата позиција како еден од водечките провајдери на технологија и системи за казина.Компанијата ќе се бара да се изгради на ова, во наредните месеци, со неколку нов производ, развој и бизнис-партнерства да се објави по конструктивни дискусии во Мадрид.Ерик Benchimol, извршен ДИРЕКТОР на Win Системи, рече: "По неодамнешната успешна емисии, вклучувајќи МРАЗ Целосно Игри, Feria Del Juego ни овозможи уште една можност да се прикаже нашата казино нуди на глобално ниво како да се план казино тематските роденден. "Ние секогаш уживам во изложен нашата палета на производи и системи на шпански игри публика, и јас сум убеден дека ќе генерира некој силен бизнис по многу интерес во текот на три дена како да се планира покер работи. "Многу биле заинтересирани да се види како нашата успешна соработка со EGASA може да има корист свои операции.Ние ќе изгледа да се развие оваа и во следните месеци, како што расте нашата меѓународна стапало и да се изгради на нашиот силен раст." За да Победи Системи ПОБЕДИ СИСТЕМИ е глобалната технологија на услуги за игри на среќа и забавната индустрија.Компанијата специјализира во системи и услуги за казина и игри на среќа, игри уреди, и сервер базирани видео лотарија терминали (VLTs).ПОБЕДИ нуди полн спектар на технологија и услуги, вклучувајќи и дизајн, програмирање, инсталација, работа и одржување на своите системи.Победи Системи има широка патека-евиденција на нудејќи им на најдобар во класа за управување со информации на системи, призната во целиот свет за обезбедување супериорен во реално време контрола, стабилност и сигурност на земјата-врз основа на казина, игри на среќа, и пат операции.Во 2016 година, Победи Системи стекнати Злато Клуб, глобален инвеститорот и услуги на гејмерски машини и електронски рулет со присуство во повеќе од 50 земји во светот.Резултат од стекнување е важна лидер во глобалната гејминг индустријата, со значителен стапало во Европа, Јужна Африка и Америка.Компанијата постојано се развива, рафинирање и проширувањето на нејзините продуктната линија во пресрет на потребите на пазарот, поставување на трендови и создавање на алатки кои се станува од суштинско значење за своите клиенти успешно работење.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre како да се план казино партија.