слот машина во близина на мене

слот машина во близина на мене за продажба

Американската гејмерски машини инвеститорот Научни Игри Корпорација најави премиерата на својот нов Kascada кабинетот, заврши со најновата инкарнација на својата Дуо Фу Дуо Cai серија на Азија се соочуваат со слот игрите во Монета Комбо.Лас Вегас-со седиште иноватор користи службено понеделник соопштение (pdf) да изјави дека Kascada е "следната генерација на индустрија-водечки игри кабинети' и карактеристики на 43-инчен двојно криви се следи за да се прикаже 'ултра-high-definition 4K графика'.Фирмата изјави дека нејзината најновата верзија е најжешките инкарнација на својата TwinStar J43 однапред и дополнително доаѓа во комплет со 'возбудлива нова осветлување пакет'.Фирма фондации: Мет Вилсон, Извршен Заменик-Претседател и Игри Група Главен Извршен директор за Научни Игри Корпорација, се користат печатот да го изговара тоа Kascada се надоврзува на неговата компанија е закривен екран Алфа Про Бран портрет кабинет и не е наменета да се гледа како " дел од еволуцијата на игри на подот.' Прочитајте изјава од Вилсон.. слот машина во близина на мене. "Технологија во електроника брзо се развива.Изработуваме навистина извонредно искуства да се совпаѓаат со она што играчи се навикнати на забава во искуства надвор од казино подот." Познавања новодојденец: Да им се помогне со тековниот развој на своите игри и кабинети, Научни Игри Corporation уште повеќе детални дека тоа го ангажирал поранешниот Цезар Entertainment Corporation менаџер Мелиса Цена да служи како својата Глобална Игри Операции Постар Заменик-Претседател.Инвеститорот изјавил дека својот најнов регрутира има над 13 години искуство во надзор претпријатие игри стратегии со неа 'операторот-прв перспектива' постави за да се помогне во подигнувањето на својата Kascada однапред да локации се шири низ планетата.Вилсон исказ се чита.. отворете се сега. "Во развој и кабинети и игри, ние сме примената на меѓународните тимови да се изнесе и да се исполнат очекувањата на потрошувачите во целиот свет и додадовме топ-ниво извршен талент со операторот искуство на нашите комерцијални тимот за да се обезбеди ние ги перспектива на нашите операторот-партнери, прво и основно.Како што се развива нашата талент и подобро да ги разберат барањата на потрошувачите и операторот потреби, нашите производни линии продолжи да се подобри.Овој народ-plus-производ пристап е добитна комбинација за нас и за нашите партнери." Вешти архитект: Конечно, Научни Игри Corporation објасни дека неговата нова Монета Комбо насловот е замисла на познатиот игри дизајнер Qin Вас, кои веќе се постигне слава преку популарната Танцување Тапани и 88 Среќата напредок.На Невада компанијата изјави дека овие претходниците 'предизвика паника на Азија-стил видео слот игрите во казиното подови цела индустрија" со оваа најнова прилог на своето портфолио го поставите за да почнат да се појавуваат на казино подови и однапред на февруари е прослави за одбележување на Лунарната Нова Година. слот машина наполеон 2 гратис.