Tesco кликни и собира слотови

индискиот казино во близина на cottonwood а до ш

SecureTrading Inc., на Лас Вегас-врз основа подружница на УЗ Група, е овластена од Невада игри на регулаторите за да се обезбеди онлајн коцкање плаќање обработка, идентификација и верификација гео-локација услуги, компанијата го рече понеделник tesco кликни и собира слотови. "Ние почнала да се развива нашата наменски плаќања, ИДЕНТИФИКАЦИЈА и верификација геолокација решение за U индискиот казино во близина на далас тексас. пазар неколку години назад, во пресрет ако регулиран Интернет пазарот за коцкање," рече Крис Thom, претседател на SecureTrading индискиот казино во близина на кратер езеро. Thom рече фирмата беше подготвен да им служи како "one-stop shop за лиценциран коцкање оператори." SecureTrading, која е основана во 2009 година, брои PokerStars, Bwin PartyGaming, оригиналниот Fantasy Лига, Светот Покер Турнеја, Грузија Лотарија и Sportech САД кај својот клиент листа.Компанијата е со седиште во Лондон родителите УЗ Група е основана во 1997 година и е еден од Велика Британија е најголемата независна плаќање услуги обезбедува и е лиценциран во 29 земји. индискиот казино во близина на cottonwood а до ш.