казино маринер на морињата

рубин слотови без депозит 100 слободен врти

acau казино оператор Галакси Entertainment Group Ltd објавено на 29 проценти од година на година се зголеми во првата половина нето профит да HKD6 милијарди долари (US$774 милиони евра), компанијата изјави во вторникот.Приходите се искачи 25 проценти од година на година да HKD38.4 милијарди и прилагодени заработка пред камати, оданочување, амортизација и амортизација (EBITDA) се зголемени за 26 проценти на HKD7.3 милијарди долари, операторот се вели во поднесување.alaxy Забава е пораст на профитот доаѓа како раст во Макао гејминг индустријата покажува првите знаци на decelerating.Казино бруто игри приходите падна за втор последователен месец во јули.alaxy Макао (на сликата), на компанијата предводник на Cotai сопственост, останува клучен раст возачот со првата половина на приходите зголемување од 38 проценти на HKD25 милијарди долари во однос на истиот период минатата година казино маринер на морињата. Во текот на половина година, направивме одличен напредок во реализација на нашите основни стратешки цели низ нашиот предводник својства, вклучувајќи и подобрување на нашите постоечките операции како што на пазарот се развива и изградба на темели за групата е долгорочен, одржлив раст," Луи Че Ву, претседател на Галакси Забава, се вели во изјавата. рубин отвори нова без депозит бонус кодови.