круна казино голема паѓа на мт

31781 казино вози езеро elsinore

Премија на интернет и мобилни казино игри, софтвер, услуги, iSoftBet, влезе во партнерство договорот со литвански обложување агенција, TOPsport.Неодамна потпиша договор ќе видите Британскиот инвеститорот е заштитен маса игри и неговото место да одат во живо на платформата на операторот, во прилог на интегрирање на својата Игра Агрегација Платформа (ЈАЗ) иновации.Според официјалното соопштение.. круна казино голема паѓа на мт.
Smash hits, како што Далај Панда, Топла Спин, заедно со Piñata Fiesta, која започна минатиот месец и Книга на Бесмртници, објавен во Март, од iSoftBet е најдобро-вршење на слотови портфолио сега ќе биде достапна за корисниците на Литванија е топ оператор.ЈАЗОТ пристап: водечки Балтички пазари бренд дополнително ќе имаат пристап до велика БРИТАНИЈА-врз основа на инвеститорот ЈАЗОТ содржина портфолио, што ќе им овозможи да изберете од над 3,000 онлајн слот и маса игри предвидено од страна iSoftBet платформа партнери.Во прилог на домаќин на реално време gamification и напредни маркетинг алатки, услуги напредна платформа suite [ЈАЗОТ] нуди содржини од 46 од iGaming индустрија е најголем трети лица добавувачи.Извршниот коментари: Коментирање на стратешко партнерство договор, Главен Комерцијален Референт за iSoftBet, Мајкл Probert, рече.. круна казино велики петок отворање часа. "Ние сме многу среќни да имаат потпишано со TOPsport, со што значително се зголемува нашето присуство во целиот Балтички пазари 31781 казино вози езеро elsinore ca 92530. "Ние секогаш сме во потрага да се развива во важна и новите територии, и Балктикот е клучен регион за нас како што продолжуваат да се водат на начин регулиран пазар раст.Ние со нетрпение очекуваме да на долга и успешна соработка со TOPsport." Додавање на тоа, Главниот Извршен Директор за TOPsport, Gintaras Staniulis, рече.. 31781 казино вози езеро elsinore. "Ние сме среќни да потпише со iSoftBet, кои се една од повеќето познати даватели на услуги во индустријата.Нивните водечки игри и ЈАЗОТ портфолио понуди нешто уникатно во пазарот, и ние сме убедени дека нашата врска ќе биде успех." CasinoSolverde што се работи: Во врска со вести, Лондон-со седиште игра инвеститорот, исто така, неодамна потпиша договор со кој ќе се види португалски iGaming оператор Grupo Solverde доменот на CasinoSolverde.pt користат неговите содржини агрегација технологија [ЈАЗОТ] со цел да им понуди на клиентите колекција од над 3,000 видео слотови од некои од iGaming индустрија најпознатиот програмерите вклучувајќи сака на Црвениот Гребло Игри, Elk Studios AB, Прагматични Игра Ограничен, Цвета Игри Ограничен и Еволуција Игри Ограничен 31781 казино вози езеро elsinore.
EGR Б2Б Награди номинации: Во други возбудливи вести, добавувачот е финалист во две категории, во EGR Б2Б Награди 2019; на RNG Казино Снабдувач на Годината и Мобилни Снабдувач на Годината.Годишниот настан кој награди и слави најдобрите обезбедувачи на услуги во онлајн гејминг индустријата ќе се врати на фантастичен поставување на Кулата на Лондон, на вечерта на вторник 25 јуни. ca.