на поб покер соба турнир распоред

транспорт прелива казино де монтреал

На Malta-базирани игри на среќа софтвер снабдувач има penned договор со ОМЕГА Системи, компанија обезбедување на крајната one-stop игри решение за операторите во неколку geographic пазари.Коментирање на договорот, Андреј Lapides, извршен ДИРЕКТОР на Том Рог Игри рече: "ОМЕГА Системи фокусирани на градење на доверба со гејминг заедницата преку своите најдобри-на-раса, робусни, скалабилни и флексибилни игри услуги платформа.Нејзините Омега Core Игри платформа карактеристики на сите производи неопходни за отпочнување на успешна операција тоа е брзо и без мака, заштеда на време и пари за операторите." "Верувам дека оваа соработка ќе им овозможи на ОМЕГА Системи за понатамошно своите премиум содржини кои нудат и поттик за работењето на своите clients на поб покер соба турнир распоред. By на истиот принцип, Том Рог Игри ќе имаат корист од ова партнерство со проширување на своето истражување во нови територии." Патрик Ман, Бизнис Менаџер за Развој на ОМЕГА Системи додаде: "Том Рог е брзо-растечка игри компанијата, со присуство на регулирани пазари.Тоа постојано се стреми да го задржи подобри својот широк спектар на игри производи.Неговото видео слотови биле популарни со играчи од културно различно потекло и со различни игри навики, како на услуги и секогаш може да ја погоди белешка со својата целна публика." "Ние сме сигурни дека ОМЕГА Системи' клиентите ќе имаат корист од оваа нова содржина прилог и Том Рог видео неговото место, со кристално јасни графики, теренот совршен звуци и ангажирање математика модели, ќе добијат нови посветен фанови низ целиот свет транспорт опции за да бис казино. "За Том Рог Игри Том Рог Игри е omni-канал софтвер снабдувач со богато портфолио на казино игри.Ова вклучува голема колекција на крос-платформа за видео слотови, достапен на мобилни, десктоп и терминал.Нивната содржина може да се пофали мноштво на функции и промотивни алатки, како и широк спектар на теми.Тоа исто така нуди и око-фаќање на графика и ангажирање математика модели, кои биле внимателно развиена за да одговараат на играчи во меѓународните пазари.Компанијата е значително искуство во двете онлајн земјиште и-врз основа на животната средина, овозможува со нив да се испорача високо-ангажирање и комерцијално успешни содржини кои играчи сакаат да играат.За повеќе информации посетете: www.tomhorngaming.com За ОМЕГА Системи ОМЕГА Системи е Претпријатие Системи Софтвер и Консалтинг компанија обезбедување на независна игри за управување со платформа за Операторите, Агрегатори, Агенцијата и Продавница решенија.ОМЕГА обезбедува сопствени Игри Платформа за Развој на клиенти низ целиот свет.Интегрирани со над 100 3rd партија системи, ОМЕГА ЈАДРО обезбедува back office дека тоа е едношалтерски за оператори и агрегатори во потрага да се земе поголема контрола на ден-за-ден работи на нивниот бизнис.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre транспорт од сиетл за да tulalip казино.