Best technique for slot machines

одморалиште светот казино во филипини

По неговата континуирана експанзија, Том Рог Игри потврди дека има продолжен работење со долгорочни партнер Vivo Игри.Водечките казино софтвер снабдувач, Том Рог Игри, најави дека својата долгогодишна соработка со Vivo Игри е проширена за да ги вклучи крст-производ интеграција.Новиот договор ќе им овозможи на двете компании да го развијат нивното работење, подобрување на нивното портфолио на производот и да се интегрираат постојните клиенти користење на веќе утврдени техничките конекции.Том Рог Игри и Vivo Игри уживале плодна партнерство со текот на годините и оваа екстензија ќе игра клучна улога во зајакнувањето Том Рог позицијата во глобалните пазари, додека развој Vivo е понуда.Коментирање на договорот, Том Рог Игри извршен ДИРЕКТОР, Андреј Lapides, рече: "Ние веруваме дека ова партнерство и меѓусебна интеграција ќе резултира со раст на приходите за Том Рог Игри, Vivo Игри и нашите клиенти слично best technique for slot machines. Vivo Игри е една од водечките во Живо Дилер на услуги со силна позиција, особено во LATAM и Азија и ние сме среќни дека тие сега ќе понуди Том Рог е игра библиотека од над 100 возбудливи игри на нивните играчи." Nimi Tobul, Vivo Игри извршен ДИРЕКТОР, исто така, го пофали партнерството, велејќи: "јас сум неверојатно возбудена за да се здружи со Том Рог.Како посветен софтвер услуги, нивниот раст е феноменална и ние сме сигурни дека Том Рог игри ќе ни овозможи со добра конкурентна предност, овозможувајќи ни да привлече дури и повеќе муштерии преку иновативни и високо забавни игри Том Рог ќе се донесе на пазарот." За Том Рог Игри Том Рог Игри е една од водечките казино софтвер провајдер за интернет и земјиште-базирани игри оператори, со канцеларии во Малта, Словачка, костарика и чешка Република.Нашите клиенти се задржи доверба нас за да овозможи не само највисок производство на стандарди за квалитет, но исклучително ангажирање на игри кои се осигура дека играчите ќе се врати за повеќе, дополнување до нивното работење и максимизирање на нивните приходи во брз и евтин начин.Посета: www.tomhorn.eu Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre best technical slot canyons in utah.