казино vip домаќин интервју прашања

online poker for android apps

Само еден ден по мастило на игри понудата се справи со Скандинавските iGaming оператор Betsson AB и онлајн казино игри инвеститорот Yggdrasil Игри Ограничен има сега најави потпишување на договор со Nitro Циркус кој ќе го види тоа создаде нови брендирани акција спортски тематските видео слот.Подружница на шведската онлајн казино оператор Цреша AB, Yggdrasil Игри Ограничен открива во средата дека договорот ќе го видите тоа се развие својата прва брендирани видео слот пред објавувањето на нова игра во партнерство со Nitro Циркус' претстојните Сте ја Добиле Оваа турнеја, која е закажана да се погоди места во шест Европски земји од 20 ноември до 9 декември казино vip домаќин интервју прашања. Малта-базирани Yggdrasil Игри Ограничен опишани Nitro Циркус како "најголемиот светски акција спортски забава бренд' пред објаснувајќи дека новиот договор донесе заедно "две млади и иновативни брендови кои се лидери во рамките на нивните соодветни сектори' казино vip домаќин на работното место.
Yggdrasil Игри Ограничен доби својата прва лиценца во 2013 година, додека нејзиниот Главен Извршен Директор, Fredrik Elmqvist, изјави дека Nitro Циркус е "совршен партнер" за стартување на неговото основачко брендирани игра.Тој дополнително се наведува дека нов наслов ќе им помага на двете страни во стекнување на фановите и да им служи како 'фантастичен начин се" за онлајн казино оператори за да се привлечат дополнителни играчи online poker for beginners free. "Ние сме возбудени да се здружи со нив и да ги преземат светот од страна на невреме со оваа земја-кршење новата верзија доаѓа подоцна оваа година," читај изјавата од Elmqvist.За неговиот дел, Енди Едвардс, Претседателот на Nitro Циркус, детални дека доаѓањето видео слот е поради функција 'сите возбуда нашите фанови се очекуваат' вклучувајќи слики на спортисти и daredevils како што Тревис Pastrana дека ќе биде "креативно интегриран во гејминг искуство" online poker for android apps. "Ние сме горди да се партнерство со Yggdrasil [Игри Ограничен], водечки креативна сила во својата област, во прва Nitro Циркус слот игра," читај изјавата од Едвардс. online poker for cash usa.