стихови и хорда рулет aku jatuh cinta

бесплатни онлајн покер ohne anmeldung

Кратка содржина: ЕДНА Забава најави партнерство за клиентот Флојд Mayweather и социјална казино авантура игра Диви Покер, со Херој Дигитална Забава и Playtrex.Диви Покер кој Флојд Mayweather е во живо и е достапна за преземање од App Store и Google Play.Игра WildPoker или се Види на Видео Лос Анџелес, CA – ноември 2017 – ЕДНА Забава најави договор потпишан денес меѓу Playtrex, водечки развивач на следната генерација на социјална казино игри, и Херојот Дигитална Забава, водечки мобилен игри издавачот, на клиентот Флојд Mayweather како презентер на нивниот популарен мобилен игра, Диви Покер. "Штом видов Диви Покер, јас знаев дека сакаше да стане дел од него", рече Mayweather стихови и хорда рулет aku jatuh cinta. "Јас сум постојано бара да се стави моето име на работи, но Диви Покер е различен од било која игра сум го видел некогаш.Тоа е покер, но тоа оди на следното ниво.Таму е целиот ново ниво на стратегија со енергија ups-от.Тоа е најсовремена игра, ова е тоа што следно нешто, и како сè да го ставам мојот името на, Диви Покер е најдобрата досега." Диви Покер е социјална казино авантура игра која нуди Texas Hold ' em Покер, со единствена пресврт.На врвот на редовни игра со карти, Диви Покер додава елементи на стратегија и авантура како што реално време за донесување одлуки, моќ-up прозорци, патување, карактер развој и повеќе да се зголеми забава и целокупната exhilaration фактор.Играчите мора да го вратиме духот на нивните омилени животински ликови и стратешки распореди посебни вештини, како што се ајкула е остро чувство за мирис за да се открие уште еден играч е страв или жирафата е издолжена вратот-to-peer над друг играч рамо.Како играчите на напредок во играта, тие се нагоре ниво и отклучување нови карактери со различни способности и одат на патување дека нема традиционалните казино-стил на игра може да понуди.

"Ние сме екстатично да се закачите на еден од светските најпрепознатливите спортисти на Диви Покер," вели Ед Мелници, Херој Дигитална Забава извршен ДИРЕКТОР.Даниел Кашмир, извршен ДИРЕКТОР на Playtrex, рече: "Нашата мисија со Диви Покер е да се развива социјалната казино жанр да се направи повеќе да се забавуваат и привлечен за сите видови на players текстот и превод на песната покер лице. By додавање Флојд како водител во рамките на играта, тоа покажува дека ние сме посветени на обезбедување на играта искуства кои не може да се најде во било која друга социјална казино игра." Флојд Mayweather ќе бидат интегрирани во игра и како карактер и како водител, воведување на нови раце и нуди играчи совети за како да се игра играта успешно.Тој, исто така, ќе се појави како еден од покер играчи, дозволувајќи им на гејмерите да изберете да се игра со своите раце како Флојд Mayweather и да ги искористат предностите на својата посебни вештини lirik песни ми се падне во љубов повторно рулет.
"Спојување на мобилни игри искуство со Бренд Mayweather беше органски одговара.ЕДНА Забава изгледа очекуваме да воведување на Диви Покер да Флојд е 50 милиони евра плус глобалната фан база.Ова партнерство е искористиш приликата преглед на иднината на брендот е разновидна и забава-подгреан портфолио пост-борба", се вели Mayweather Меѓународни Бренд Менаџер и ЕДНА Забава извршен ДИРЕКТОР Брент A. Johnson, JD. Mayweather фанови и Диви Покер играчи може да го симнете играта бесплатно од App Store и Google Play во https://l.wildpoker.com/Press или преку: Google Play бесплатни онлајн покер ohne anmeldung.
App Store.Околу ЕДЕН од Забава: ЕДНА Забава е пионер во светот на Забавата Консалтинг, со над 15 години искуство во сервисирањето славен клиенти и брендови во светот.ЕДЕН фокусира на monetizing славна личност и забава брендови со креирање на кориснички пристап за секој клиент кој ги зголемува експозицијата и профитабилност.Тимот на некој има искуство во сите аспекти на забава, и тие може да им служи на вашите потреби во филмот, музиката, спортот, живи настани, спортски и забавни развој на бизнисот.За Playtrex: Playtrex е пионерски на нов жанр на Социјална Казино игри Авантура.Основана во 2016 година, студиото е фокусирана на развојот на следната генерација на социјална казино апликации со додавање на ниво на авантура, стратегија и цел да казино-стил игри.Својата прва титула, Диви Покер, го става возбудлив нов пресврт на возраст стара игра на Texas Hold ' em Покер со инјектирање моќ-ups, да карактер развој, нивото прогресија, и други стратегија и авантура елементи.Со седиште во Herzliya, Израел, Playtrex е предводена од страна на искусни индустрија ветерани со силна страст за градење на одлични игри.За Херој Дигитална Забава: Херој Дигитална Забава е важна мобилен СТАН издавач, со фокус на партнерството со големи Холивудски IP и првите познати личности.Херој има канцеларии во Лос Анџелес, калифорнија, и Пуне, Индија.Нивниот прв мобилен наслов, ПАТНИЦИТЕ: ОФИЦИЈАЛЕН НАТПРЕВАР, партнерство со Sony Слики, објавен на App Store и Google Play во декември 2016 година бесплатни онлајн покер шансите калкулатор. Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.