казино

казино furth im валд cz

Глобалната Гејминг е подружница SafeEnt Ltd влезе во договор за продлабочување на соработката со платежни услуги Trustly казино.
6 Март 2019 (Malmo, Шведска) – Од 2016 Година, Глобалната Гејминг и Trustly уживале успешно партнерство преку Плаќаат N Игра® производ.Новиот договор ја проширува Глобалната Гејминг е потпирање на Trustly како свој плаќање услуги за Нинџа Казино во Шведска и во нови пазари во прилог на Финска и во Естонија.Плати N Игра® придонесува за сигурен корисник искуство, и се очекува да продолжи да вози раст во Шведска и во нови пазари.Во прилог на продлабочување на односите ќе ги намалат трансакционите трошоци и подобрување на бруто простор за Глобалната Гејминг од 2019 и наваму мебел за продажба користи. Joacim Молер, Глобалната Гејминг извршен ДИРЕКТОР, рече: "партнерството со Trustly значи дека ние ќе продолжат да се развиваат на Плати N Игра® концепт во Шведска, како и во нови пазари.Јас сум убеден дека ние се добро позиционирани за да продолжите да се изгради на успехот сме имале во последните неколку години." Trustly извршен ДИРЕКТОР Оскар Berglund коментира: "Глобалната Игри е во првите редови на примената на Плати N Игра® за да овозможи најдобра во класата корисничко искуство.Ние со нетрпение очекуваме да продолжи да развијат нашето партнерство и да видиме голем потенцијал за започнување на Плати N Игра® во нови пазари." За Глобалната Гејминг Глобалната Гејминг е предизвикувач во iGaming индустрија, обезбедување на иновативни и безбедно игри услуги и оперативни голем број на успешни казино брендови.Предводник, Нинџа Казино, се надоврзува и на револуционерна технологија дозволувајќи им на играчите да уживаат во безбедна и лесна онлајн казино искуство без да се расправаме на еден подолг процес на регистрација.Глобалната Гејминг беше именуван Шведска е најбрзо растечка технологија на компанијата (Дилоит Шведска Технологија Брзо 50) во ноември 2018 казино смешно како кловн.

Компанијата е Сертифицирана Советник е Redeye AB.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre казино furth im валд cz.