црна унијата џек вратот gaiter

казино rama на храна и пијалаци

Познатиот шпански игри развој на компанијата, Црвена Гребло Игри, потпиша нов стратешки договор со агрегатор на Обединетите Далечинското.Договорот вклучува распределба на Црвениот Гребло Игри портфолиото на операторите на Обединетите Далечински платформа.Ова партнерство опфаќа и дистрибуција на над 40 игри од Црвена Гребло портфолиото, вклучувајќи ново објавени прогресивна турнир алатка.Игри ќе ги вклучуваат најнови изданија, Густав Minebuster - кластер слот дозволувајќи им на играчите да победат до 20.000 x, Мајка на Хорус – една од најбрзо растечката ѕвезди со фиксна джакпот, слободен врти и нон-стоп акција, и Million7 – 1 милион начини за играчите да победат со овој 10x6 слот, а не да се спомене само објави Тајните на Храмот, кој Црвено Гребло Игри се сигурни ќе биде пресече хит низ Велика Далечински е играчи.Црвено Гребло Игри клучните фокусот е на доставување на ангажирање и иновативни содржини на своите партнери, и во 2020 година ќе биде не е исклучок со преполна патоказ наредени-up.Со цврста посветеност кон своите партнери, Црвена Гребло Игри продолжува да се стремиме во обезбедување на најдобра во класата содржини кои оператори и играчите сакаат, како што тоа го покажаа со неодамнешното објавување на прогресивна турнир алатка која е генерирана позитивни реакции од рамките на Црвениот Гребло Игри е клиентот мрежа.Обединетите Далечински помина низ интензивна периодот на преструктуирање бидејќи индустрија-ветеран Џереми Падне беше назначен за извршен ДИРЕКТОР, и бил подложен на периодот на невиден раст од Падот зеде кормилото.Обединетите Далечински е агрегатор на избор за голем број на врвот лет брендови.За разлика од ставање на новиот менаџерски тим во место, Падот е инструментална во менување на услугата етика во компанијата, со свеж, нов пристап кој го става на клиентите искуство и на клиентите патување во центарот на сите Обединетите Далечински активности.Ник Barr, генерален Директор на Црвено Гребло Малта, коментира за ова партнерство, велејќи: "Ова е голема партнерство се должи на синергии помеѓу компаниите, и ни овозможува да се зголеми нашата си го заземат своето место во веќе многу силни пазари за нашите игри." "Ние сме многу нетрпение очекувам да работи со тим на стручни лица во Обединетите Далечински управувач, и се уверени ние ќе меѓусебно имаат корист од оваа соработка." Џереми Падне, главниот извршен ДИРЕКТОР на United Далечински рече: "Преку ова партнерство со Ник и неговиот тим можеме да рампата до достапните содржини на операторите на нашата платформа, кои ќе бидат во можност да уживаат во сите видови на иновативни Црвено Гребло Игри содржини, вклучувајќи сплав на возбудливоста на слотови." "Ние сме задоволни да се каже дека ова е важен чекор за двете компании, ние исто така сме во потрага напред за правење на Црвено Гребло е специјалист Шпанска наслови достапни за операторите туркање во латинска Америка." црна унијата џек вратот gaiter.