Dualit долго слот toaster црвена

logiciel pirate poker en ligne

Водечки снабдувач на 24/7 обложување услуги на мало и онлајн оператори на глобално ниво, Спортски Информации Услуги (SIS), се согласи договор со мулти-award-winning базени обложување оператор, Colossus Влогови, да се обезбеди Поголема Лондон-со седиште на операторот со Ирски и Британски greyhound трки содржина.Според четврток соопштението... Според условите на договорот, Colossus ќе бидат обезбедени со портфолио од повеќе од 33,000 greyhound трки секоја година.Премиум содржина е составена од над 53 неделни состаноци од Британски песни, да се вклучат Harlow, Doncaster, Crayford, Централ Парк, Romford, Monmore, Hove и Henlow, заедно со Ирски акција од Youghal, Tralee, Mullingar, Лимерик, Kilkenny, Kilcohan Парк и Curraheen Парк. "значително ќе се надополни на greyhound обложување искуство" Нова публика: нов договор ќе им овозможи на greyhound трки джакпот да бидат понудени од страна на Colossus за прв пат, заедно со live streaming на трки.Понудата ќе обезбеди нова публика со 'целосен сет на USPs на големи лото награди, Готовина Надвор и Syndicates 'crowdbetting' функционалност,' според соопштението.Главниот Службеник за Усогласеност за Colossus, Ева Karagianni-Goel, рече... "Ние сме возбудени да се здружат со SIS да им даде на нашите клиенти и B2B партнери пристап до врвен квалитет на greyhound трки.Нудејќи greyhound трки furthers нашата цел за обезбедување на целосен пакет на спортски џекпот базени dualit долго слот toaster црвена.
"Colossus джакпот значително ќе ја надополни на greyhound обложување искуство со уникатни карактеристики на производот никогаш пред тоа во комбинација со оваа содржина, која исто така може да расте интересот за овој спорт како целина." "некои од најдобрите greyhound трки од Британија и Ирска", исто Така, коментирајќи ги неодамнешните договор, SIS Продажбата на Директорот, Сандра McWilliams, рече.. dualit долго слот toaster currys. "Ние сме среќни да се здружат со Colossus за снабдување на нашите Британски & Ирски greyhound содржина за нив и нивното Б2Б партнери dualit долго слот toaster и литургија. "Нивните клиенти сега ќе имаат пристап до некои од најдобрите greyhound трки од Британија и Ирска, кои се сигурни да се вози зголемен ангажман и приходи за операторот." SIS Конкурентна Игри на производот: Минатиот месец во МРАЗ Лондон, SIS го претстави својот земјата-кршење на нова телевизија esports обложување на производот, SIS Натпреварувачки Игри.Иновативни нови карактеристики на производот живеат глава-до-глава гејминг турнири помеѓу квалификувани играчи, специјално создадени за sportsbooks. logiciel pirate poker en ligne.