покер масата достапен во продавница

црвени куче казино стан преглед

Партнерството гледа Скок Игри да креирате нови верзии на постојните звања за FunFair е blockchain казино платформа 18 април 2018, Лондон, велика БРИТАНИЈА – FunFair Технологии, најбрза Ethereum-напојува платформа за онлајн казино игри, денес најави партнерство со водечките игра инвеститорот Скок Игри.Двете компании ќе работат заедно за да се создаде нови верзии на постојните онлајн игри наслови изграден целосно од blockchain, обезбедување на играчите да уживаат целосна транспарентност и provable правда.Скок Игри на почетокот ќе се развие нова верзија на "Алис Купер во Училиштето е Надвор за Лето' произведени под лиценца со Глобалните Трговски Услуги и по тоа ќе работат заеднички на дополнителни содржини за оваа возбудлива нова можност.Игри ќе бидат додадени за да FunFair е постојниот пакет на blockchain-напојува казино игри, кои се движат од блек џек и baccarat да слотови.Партнерството е дизајнирана да помогне во подобрување на процесите и APIs да им се овозможи на играта на програмерите да се лесно интегрираат игра содржина на FunFair платформа оди напред покер масата достапен во продавница. FunFair е уникатен бизнис модел значи дека кога игри се оди во живо, Скок Игри ќе се плаќа веднаш во ЗАБАВА токени – универзалните знак кој се користи во рамките на FunFair екосистем – на крајот од секоја сесија.Искористување на моќта на неговиот комерцијален Судбината Канал технологија, FunFair Технологии е во можност да ви понуди висок квалитет, provably фер казино игри во значително помал трошок на организаторот. FunFair е зголемување на довербата, обезбедување на играчи со размена на инстант исплати за нивните крипто паричници, и давајќи им можност да ги видиш игра математика на јавноста blockchain да се обезбеди сигурен правичност и транспарентност покер масата во позадина free download.

Jez Сан, извршен ДИРЕКТОР, FunFair Технологии коментира: "Скок има над 25 години искуство во развој со висок квалитет слот за игри, и ние сме среќни да соработува со нив да се постават темелите за следната генерација на blockchain games црвени куче казино 100 без депозит бонус кодови 2021. By инкорпорирање на нашиот комерцијален Судбината Канал технологија со своето богато искуство, ние сега може да даде играчи на играчкото искуство што тие се користи за да се, со сите бенефиции кои blockchain носи." Роб Андерсон, Основачот, Скок Игри коментира: "потенцијал на blockchain технологија во онлајн игри индустрија е огромна и ние сме многу возбудени за да биде партнерството со FunFair на толку возбудлив пат во својот развој.Ние веруваме во давање на играчи најдобро можно искуство и FunFair технологија ќе се обезбеди ние може да обезбеди брз, убава, безбедна игри на постојните и нови крипто играчи низ целиот свет." Медиумите контакт Erin Rigby, Динамото PR e-mail: [email protected] Тел: +44 7490 400 611 Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre црвени куче казино стан преглед.