онлајн казино во австралија живеат дилер

agua caliente казино cathedral city

Одморалишта Светот Лас Вегас е поставен да започне забавен комплекс со разновидност на ноќниот живот, забава и јадење опции под ново партнерство со Сингапур-базирани забава компанија Zouk Група.На под-изградба Лента одморалиште, поставување за да ги отворите во текот на летото на 2021, најави партнерство во четврток изјава.Според договорот, на $за 4,3 милијарди долари сопственост планира да отвори и со речиси на 100.000 квадратни метри место со четири искуства.Комплексот е друштвени игри бар RedTail ќе им понуди заедничка плочи и премиум пиво, вино и коктели заедно со игри како пиво понг, пикадо и базен, и experiential јадење место Fuhu ќе им понуди на "неочекуван пресврт" на современите Азиска кујна, според четврток порака.Просторот, исто така, ќе функција Zouk ноќен клуб, кој се смета како "повеќето технолошки напредни ноќен клуб во Лас Вегас," и Ayu Dayclub, на отворено место инспириран од острови во Југоисточна Азија онлајн казино во австралија живеат дилер. "Одморалишта Светот Лас Вегас има за цел да reinvent традиционалните интегрирани угостителство искуство во Лас Вегас низ секој сектор, вклучувајќи ноќен живот," Одморалишта Светот Лас Вегас Претседателот Скот Sibella се вели во изјавата онлајн казино во австралија правни вистински пари. Zouk Група, Сингапур-базирана компанија која е позната по својот имењак клуб, ќе донесе нејзините концепти на држави за прв пат преку Ресорти во Светот agua caliente казино вклучена цена. "Со над 29 години искуство во ноќен живот индустрија, Zouk бренд е горд да го направи своето деби во Одморалишта Светот Лас Вегас, во некоја дестинација смета од страна на многу за да биде забава град на светот," Zouk Група извршен ДИРЕКТОР Andrew Li рече.Дополнителни детали и распоред на претстојните настапи е поставена да биде објавен во наредните месеци. agua caliente казино cathedral city.