Ergo wedge lok m-lok slot cover

хард рок атлантик сити онлајн слотови

Малта-базирани игри на услуги, Ножовка Игри најави својот најнов партнерство по потпишувањето на глобална се занимаваат со онлајн игри оператор Betsson Група.Мулти-бренд започне ќе ги видите сите на Ножовка Игри содржината живеат во наредните месеци низ брендови како што се Betsafe и NordicBet, меѓу другото, кои се овозможени преку воспоставената платформа, да се Релаксираат Игри.Ножовка Игри, кои се познати по reinventing scratchcards се лиценцирани во повеќе јурисдикции.Тие имаат преземено нов пристап и воведе фиксна джакпот кои се нудат за играчите, кои може да победи до €500,000 на една scratchcard.Игри дејствува како добра алатка за компаниите кои бараат да се задржат, пазарот и да се здобијат со нови клиенти при ниски трошоци.Џои Hurtado, MD Казино Брендови на Betsson Група рече: Ние секогаш сме во потрага да додадете нови иновативни содржини на нашето портфолио и Ножовка Игри е голема палета на scratchcards е совршен додаток на нашите веќе високо-квалитетна понуда, со што дополнително се потврдува нашата посветеност да обезбедиме најдобри Казино искуство во индустријата.Марко Cordes, COO на Ножовка Игри, рече: Нашите најнови партнерство со таква икона име во индустријата продолжува да се докаже нашата сила и статус и покажува Ножовка Игри се реномирана на услуги.Ние сме среќни дека квалитетот на нашиот производ е призната од страна Betsson, кои покажаа голем ентузијазам кон партнерство.Јасно е дека играчите сакаат разновидност и оператори се признавање на огромен потенцијал на оваа возбудлива нова вертикална.Ножовка Игри е основана со визија за revolutionising нула картички и ова е само почеток на нашето патување.За повеќе информации за Ножовка Игри ве молиме e-mail [email protected] или посета https://www.hacksawgaming.com/ за добивање на најновата коцкање вести од Калвин Ayre ergo wedge lok m-lok slot cover.