Lopesan коста bavaro resort spa & casino коментарите

се електронски рулет маси лажирани

На SOFTSWISS Sportsbook најавува лансирањето на својата сосема нов проект со Bambet.Оваа нова лансирањето е следниот чекор напред за Sportsbook во проширување на своето присуство на пазарот.Тоа и успева SOFTSWISS' понатамошни стратешки проширување преку нудење на своите иновативни спортски обложувања решение за нови играчи.На SOFTSWISS Sportsbook е нов Bambet проект, главно е фокусиран на спортски обложувања.Договорот доаѓа во игра само во времето за почетокот на еден од најголемите спортски настани на годината — на Олимписките Игри во Токио 2020 година, кој и официјално започна на 23 јули.Овој нов договор ќе овозможи нова Bambet играчи да се обложи во над 10.000 живеат настани, на повеќе од 70 видови на спортови.Спортско обложување платформа интеграција е голем ознака за Sportsbook стратешки проширување како што ја продолжува својата движи кон нови возбудливи пазари.Висока флексибилност спортски обложувања платформа, исто така, ќе бидат во можност да испорача Bambet Sportsbook играчи лесна обложување искуство како Онлајн Казино на брендот, исто така, работи на SOFTSWISS Онлајн Казино Платформа.Новиот SOFTSWISS Sportsbook проектот беше лансиран на јули 20, 2021 lopesan коста bavaro resort spa & casino коментарите.

Договорот се состои од стандардни Sportsbook пакет кој вклучува главните карактеристики како што претходно натпревар и живеат во-игра обложување, како и најновите e-спортски шансите и Слободни Облози, Comboboost, и многу повеќе.На Bambet проектот, исто така, ќе се користи SOFTSWISS' Affilka и Успеа Услуги за максимизирање на брендот е потенцијал и да се зголеми нејзината ефикасност lopesan коста bavaro resort spa и казино. Aleksander Kamenetskyi, Sportsbook Производ Сопственик, забележува: "На SOFTSWISS Sportsbook е возбуден за да го поздрават својот нов клиент, Bambet.Нашиот бренд портфолио е во пораст – уште од самиот почеток ние се стекнале 9 нови клиенти и многу повеќе се веќе во setup." "Нашиот тим е возбуден за да се качат на оваа голема авантура со Bambet и очекуваме да голема новите достигнувања заедно!" Марина Fedorova, COO на Bambet, коментирајќи вести рече: "Тоа е возбудливо да се биде отворањето со такви водечки софтверски услуги во обложување индустрија, како SOFTSWISS." "Ние остатокот увери за нашата плодна и иновативни соработка, како SOFTSWISS веќе е докажано себе да се брза, врвни, напред-размислување бренд, со само врвен квалитет на производите." "Тоа е прекрасно да се види дека SOFTSWISS Sportsbook континуирано се прилагодуваат за да обложување пазарните потреби и трендови, секогаш земајќи ги во предвид customizability на својот производ." lopesan коста bavaro resort spa & casino punta cana коментарите.