се електронски рулет машини случаен избор

онлајн казино рулет 10 отсто einsatz

Во Јужна Кореја и локалните казино оператор Рај Компанија Ограничен, наводно изјавила дека нејзиниот вкупен бруто игри приходи за јануари падна од речиси 61.8% од година на година за околу $24.44 милиони евра.Според извештајот од GGRAsia, на Сеул-листата фирма откри дека фигурата претставена на 36.2% пад во споредба со декември е завршен извештај од околу $38.34 милиони и дојде како директен резултат на coronavirus поврзани со затворањето на неколку од своите места.Извор детални дека оваа криза уште повеќе го следи 2020 година во која операторот ја видов својата годишна вкупен бруто игри приходи опаѓа од страна на некои 57% од година на година за околу $300.57 милиони евра.Сеопфатна колапс: Рајот Компанија Ограничена е одговорен за огромен Рај Град интегрирани казино одморалиште во близина на пристанишниот град Incheon, како и помал хотел-базирани операции во Сеул, Busan и Jeju.Компанијата наводно објасни дека неговата јануари игри маса продажбата одби со 62.2% од година на година, за да во регионот на $22.83 милиони својата додека takings од слотови беа некои 54% пониска од околу $1.6 милиони евра.Слаб успех: Сепак, казино оператор наводно откри дека нејзиниот отвор приходи за јануари всушност биле 28.7% повисока од околу $1.25 милиони chalked за целата територија на декември, додека takings од игри маси имаше урна со релативно помалку поразителна 38.4% кога се издвои дека порано месец конечниот извештај на $37.08 милиони евра.На вљубените вредност: Во обид да се ноктот назад некои од овие изгубени приходи и Рајот Компанија Ограничен има дополнително се изговара дека нејзините 711-соба Рај Град развој ќе биде водење посебна промоција на февруари 13 нуди романтични парови можност за да уживате во една ноќ во некој луксузен делукс апартман.Фирмата се користи официјалното соопштение на државниот дека Ме сакаш Толку Слатка понудата е да му дава право на учесниците да девет разбира оброк со специјално одбрани вина, како и ексклузивен пристап до експанзивна објект е загреан базен, спа, уметнички простор и возбудувања. се електронски рулет машини случаен избор.