е ameristar st чарлс покер соба се отвори

online geld verdienen mit poker buch

Лондон, 11-ти Мај 2017 – IWG – светски лидер во обезбедување на интернет, инстант победи игри на комерцијални и лотарија на пазарите – е поканува играчи да патуваат до срцето на Маите Империја да ја открие скриени богатства во три врвен Маите-тематските игри: Маите Бонус Играчи цел да се најде скриено богатство од појавување на Маите артефакти за да се открие награда и собира златна топка.Секој златна топка собрани останува помеѓу игри и кога девет се собрани го отклучува на Маите-тематските 'Вртат Тркалото' бонус игра со гарантирана парични награди до £250 е ameristar st чарлс покер соба се отвори. Маите Богатства на Оваа игра користи многу популарен коцки се тркалаат механичар да експлодираат Маите артефакти во Богатство Зона, ослободување на слободен врти и награди, до г 250,000. Маите Легендите На играта симболи претставуваат обоените споменици познат како Легенди од древните Маите цивилизација.Играчите се тркалаат на коцки и експлодираат Легенди на која боја и да победи до £400,000. Игрите се испорачува заедно со г 5k Маите Може да Лудило извлекување мрежа промоција.Леон Томас, Главен Комерцијален Директор рече: "Маите-тематските игри се забавни и многу популарна со играчите, па ние сме навистина возбудени за да биде лансирањето на овие визуелно привлечен игри и на лотарија и комерцијални сектори е кец добри во покер. "Маите Бонус' иновативни 'се соберат и да остане' карактеристика е нов лојалност, функција која сме сигурни дека ќе биде голем хит со играчи од целиот свет е ameristar казино уште се отворени.
"Инстант победи вертикална расте брзо и ние имаме некои иновативни производи за кои ќе биде отворањето со голем број на водечки оператори во текот на наредните недели и месеци.Тие го виделе вредност што нашите игри се донесе на нивното портфолио на лото, бинго и казино производи." За повеќе информации, ве молиме контактирајте: Плоштадот во Воздухот Комуникации Бен Cleminson +44 (0) 20 3586 8267 [email protected] За IWG IWG е светски лидер во обезбедување на интернет, инстант победи игри за игри на среќа и комерцијалните брендови и платформи во онлајн игри индустрија.Тоа има над 12 години искуство на донесување на врвот продажба, висок квалитет на инстант победи игри и стратешки знае како да ги направи работа. IWG има вложено над 300 игри во кои се врши постојано е на највисоко ниво, со ангажирање и задржување на играчи додека возите одлични резултати за клиентите.Тоа има знаење да го испорача победа портфолио на игри, искуство да се направи тоа расте и продажбата на фигури и податоци за да се врати тоа до знаење online geld verdienen mit poker buch. IWG испорачува крај-до-крај " решение покривање на сите аспекти на играта развој и портфолио менаџмент и Далечински Играта на Серверот (RGS) доставување на содржината во повеќе регулирани јурисдикции од дата центри во велика БРИТАНИЈА, Гибралтар, Канада и Северна Америка.Таа има широк библиотека достапна преку RGS со игри кои опфаќаат многу докажани теми и механика која може да биде развиена во идеална понуда за партнер на услугата за инстант победи порталот.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.