како никогаш да не се изгуби рулет

дел лаго resort & casino во waterloo

Гибралтар, 10 ноември 2015 – Cashtrovaders е нова инстант win игра од лотарија на снабдувачот Inchinn.Тоа носи ретро 8-битни "пука em up" аркадна игра во 21-от век реално пари арена.Играчите се задолжи со расчистување на небо на туѓо напаѓачите во текот на оваа во чест на 80-тите аркадни класици како никогаш да не се изгуби рулет. Cashtrovaders нуди совршен баланс на носталгија и возбуда, со брза игра и трендовски "големи пиксели" графика.Секој шарени, анимирани туѓо дека играчот zaps потоа combusts во облак од прашина и открива готовина вредност; играчите се веднаш награден кога тие се совпаѓаат со три исти вредности.Во прилог на Castrovaders и неговата оригинална игра надополнува Odobo е постоечки инстант победи игри, кои вклучуваат нула картички и мулти-ниво симбол појавување на наслови.Ли Bowden, генерален Директор на Inchinn, коментираше: "Ние веруваме дека игри треба да ја испорача инстант задоволство со високо-производство на вредности и забава надвор потенцијал да победи парични награди.Во Inchinn ние сме креативни сепак ние се разбере вистински пари, играчот на мотивација.Работа со Odobo ни овозможува да се фокусираат на таа креативност како што се справува со технологија која сили во играта, без ограничување на играта се игра самиот себе.Ние сме возбудени за да го видите игра во живо." Шели Hutchinson, Игри Испорака Менаџер на Odobo, рече, "Cashtrovaders е имагинативна ги преземе за инстант win игра со анимации за зголемување на ангажирањето и способноста да изберете кои странци за да експлозијата на прашина како никогаш да не се изгуби во покер. Inchinn е познат по своите иновативни ги преземе за овој жанр на игра и тоа е секако дадени со Cashtrovaders." Cashtrovaders е живо и достапни за лиценца преку Odobo Пазар.Обидете се игра бесплатно на: https://odo.bo/p/cashtrovaders За Inchinn: врз Основа на накит квартал во градот на Лондон, ново регенериран "Техника Град" дел од капиталот, Inchinn води на начин како една од велика БРИТАНИЈА, водечки дигитални и креативни игри агенции.По наоѓање на своите нозе со апликации за реномирани медиуми клиенти како што се BBC, Канал 4 и МТВ во 2010 година, на покана пристигна на работа со Камелот и велика БРИТАНИЈА Националната Лотарија во обезбедувањето на услугата за Инстант Победи Игри (IWGs).Во рок од само 6 месеци, Inchinn се појавија како број еден агенцијата и во текот на следните две години се завршени околу 40 игри и биле доверени со такви глобални и висок профил својства како Bejeweled, Монопол, воени бродови, Горниот Кат, Connect4 и нивните Бинго нуди.Со игри сега работи со лотарии во Ирска и на U како никогаш да не се изгуби во рулет.

С, Inchinn е една од повеќето искусни игра програмери за лотарија & помек игри на пазарот места во светот.За Odobo: Odobo е индустријата е првиот HTML5 Инвеститорот Програма и Простор за вистински пари игри индустрија.Резултатот е наградуван, модерен, целосно распределена и cloud-от регулирани игри содржина решение, осмислена од страна индустрија ветерани.Оператори лиценца содржина од над 40 studios преку Odobo Пазар дел лаго resort & casino во waterloo. Odobo Игра е потрошувач игри discovery channel, нуди игри за слободни и со опција да игра за вистински пари со регулирани оператори њујорк. Odobo Игра е сега на располагање како iOS Апликација дел лаго одморалиште и казино во waterloo. Odobo, со седиште во Гибралтар, е лиценциран и регулирани во велика БРИТАНИЈА и од Гибралтар Коцкање Комисија.За повеќе информации обратете се на: [email protected] https://odobo.com – корпоративна https://odo.bo/play-ios – потрошувачите ги Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre њујорк.