парични казино црвениот елен часа

кт казино загуби 162 милиони

Водечките места на услуги за интернет и земјиште-базирани игри оператори Том Рог Игри, наводно, се согласија содржина договор со кој ќе се види својата популарна слотови игри доставени до специјалист велика БРИТАНИЈА бинго софтвер провајдер Jumpman Игри.Вклучени во интеграција се отвори како што е Дон Хуан е Пиперки, Чудовиште Лудило и Blackbeard е Потрагата, кои ќе бидат достапни да Jumpman Игри.Коментирање на договорот, Том Рог Игри извршен ДИРЕКТОР Андреј Lapides, рече: "Ние сме среќни да се интегрирање со Jumpman Игри како што продолжуваат да ги зацврсти својата позиција како водечки обезбедувач во гејминг индустријата парични казино црвениот елен часа. "Нашата велика БРИТАНИЈА лиценца ја отвори вратата за нас да работат со голем број на нови igaming компании, и ние не можев да бидам посреќен дека Jumpman Игри е еден од нив", според објавување на вестите.Исто така, коментирање на соработка, Jumpman Игри на среќа, додаде: "Том Рог Игри се брзо да стане еден од индустрија е најголема доверба услуги и ние сме во текот на месечината за да се согласија се справи со нив парични казино црвениот елен покер соба. "Нивните игри ќе се случува живеат во наредните недели и тие се сигурни да се докаже популарна со играчи кои сакаат врвен квалитет се графици и звуци на понудата, како и различни наслови." Водечки казино софтвер услуги, Том Рог Игри поседува широко портфолио на наслови.На Malta-со седиште на фирмата неодамна се согласија се справи со EveryMatrix и беше одобрен за лиценцирање во Обединетото Кралство.Се сретне и со мрежа со Том Рог Игри тим на Стојат: N7-410 на МРАЗ Целосно Игри во 2018 во ExCeL Лондон од Февруари парични казино црвениот елен покер турнири. 6 преку Февруари кт казино загуби 162 милиони.