Dromen над deur op слот doen

тоа е вреди да се купуваат казино модел

PandaScore, водечки esports податоци и шансите на услуги, ја стави пенкало на хартија, на преминот се справи со тиер еден esports обложување бренд, ПЛЕН.БЕТ, кој ќе ги види своите податоци и шансите храна се ставени на располагање на операторот за прв пат dromen над deur op слот doen.
PandaScore обезбедува навремени податоци и шансите низ сите поголеми esports наслови вклучувајќи Лигата на Легенди, DOTA 2, Counter Strike: Global Offensive, Call of Duty, Ракетни Лига, Overwatch, PUBG, ФИФА, Valorant, Царот на Славата и многу повеќе.Компанијата има за цел да обезбеди операторите, како што ПЛЕН.Се ОБЛОЖУВААТ со едношалтерски за esports обложување.Своите производи и услуги вклучуваат посветен во куќата тргување тим во комбинација со ПИ, повеќе од 116 пред натпреварот пазари и 125+ во-игра пазари плус пазарот за управување автоматизација.Партнерството ќе им овозможи на ПЛЕН.ОБЛОЖУВААТ значително зголемување на обемот и опфатот на шансите и пазари нуди да играчи, со истовремено обезбедување највисоко ниво на во-игра на пазарот време во возна состојба.Овој потег доаѓа по потпишување на писмо за намера да се стекнат со ПЛЕН.ОБЛОЖУВААТ бренд со новите esports и iGaming компанија Intema, за колку што е $17.75 м.Партнерството е значаен за PandaScore, да им се овозможи на компанијата да додадете друго ниво на еден обложување бренд на своите расте списокот на партнери и клиенти кои веќе вклучува сака на Научни Игри, Entain Австралија, Betcris и CSGOEmpire droidhen тексас покер слободен чипови. Flavien Guillocheau, извршен ДИРЕКТОР на PandaScore, рече: "ПЛЕН.Се ОБЛОЖУВААТ се појави како еден од водечките esports обложување оператори на пазарите ширум светот, па ние сме среќни да се склучи договор да го обезбеди со нашата држава-of-the-art податоци и шансите се хранат." "Ова ќе им овозможи ПЛЕН.Се ОБЛОЖИ да понуди повеќе шанси и пазари за своите играчи од кога било досега, што пак ќе овозможи тоа да скала и се вози значителен раст по неговото стекнување со Intema." "Ова ги вклучува повеќето во-длабочината на во-игра пазари достапна во клучните esports наслови." Петар Zhalov, извршен ДИРЕКТОР на ПЛЕН.ЗАЛОГ, рече: "Во PandaScore имаме податоци и шансите на услуги кој е во врвни на индустрија, обезбедување на моќни податоци и шансите храна што ќе ни овозможи да дава супериорен искуство на нашите играчи како што продолжи да се проширува на темпото." "Своите во-игра способности се standout; ова е предизвик, на пазарот да се нудат во esports арена, но PandaScore најде начин да се направи таа работа, додека, исто така, обезбедувањето на високо ниво на времето во возна состојба." "Ова е голема партнерство за нас и за онаа која несомнено ќе биде огромен успех." возачки испит временски слотови велика британија.