западен бакар и злато казино проектот

голема работа покер работи

Будимпешта – 24 јули 2018 – трето издание на Централна и Источна европа Игри Конференција и Награди ќе се одржи на 25 септември во Ritz-Карлтон во Будимпешта.Организаторите се чест за уште еднаш да имаат поддршка од водечките спортски обложувања обезбедувач на услуги, SBTech, како на "Регистрација Спонзор" западен бакар и злато казино проектот. "SBTech е меѓу нашите прв партнери кога го промовиравме нашиот настани под-поделба и постојано бил лојален поддржувач.Чест ни е да уште еднаш корист на нивната поддршка и бидете сигурни дека ќе слезе во Будимпешта и да го слушнете она што SBTech Главен Комерцијален Директор, Андреј Cochrane, ќе го споделам за НАС коцкање на пазарот и можностите за Европски операции за време на IMGL MasterClass." рече Zoltán Tűndik, Раководител на Бизнис во Европската Игри Медиумите и Настани.Можете да пребарувате на целосна агенда и веќе потврди говорникот листата на следниов линк.Бидете сигурни дека ќе го зграби вашето седиште во време и да присуствува на најпрестижните бутик стил игри настан на кој се собираат В-ниво на директори годишно во една од Европа најпосетуваните градот.Регистрирај се тука!За SBTech SBTech е глобален лидер во omni-канал спортски обложувања и игри, со над 1.000 вработени во 8 канцеларии во светот.Од 2007 година, групата го разви индустрија најмоќниот онлајн спортски обложувања и казино платформа, служат licensees во текот на 15 регулирани пазари големите лесно покер соба во mardi gras казино.
SBTech е клиенти вклучуваат многу од светската премиер обложување и игри оператори, државни лотарии, земја-врз основа казино и коњ тркачки компании, и igaming start-ups-от.Групата обезбедува извонредно флексибилни обложување и игри решенија за клиентите во потрага за брзина на пазарот и исклучителни configurability, поддржани од страна на најдобри бизнис интелигенција и известување способности.На SBTech понуда вклучува и неговата Лесна Sportsbook, на Chameleon360 iGaming Платформа, Успеа Услуги, и мало и omni-канал решенија кои обезбедуваат играчи со постојан пристап до спортски и казино производи низ сите touchpoints: интернет, мобилни и мало.Поткрепени со неспоредливи експертиза во тргување и управување со ризик, регулаторната усогласеност, АМЛ и KYC постапки за стекнување и CRM, SBTech партнерите постојано се постигне брз раст, зголемена бренд лојалност и врв профитабилност.За повеќе информации, посетете ја: www.sbtech.com Да го фати на оваа единствена можност да научат за тоа како да се инвестира или влијание од Централната Европска коцкање индустрија, се меѓу делегатите во 2018 големите лесно казино hallandale плажа fl 33009. Регистрирај се тука!Цитати за CEEGC Будимпешта од присутните делегати Rafal Nowak – iGaming Продажбата Директор на Mobiyo ", Една недела по Будимпешта Игри ЦИЕ конференции, јас сум се уште дискутирање на теми донесе до таму со колеги пратеници.Ви благодариме Золтан Tundik за организирање на информативни е добро обликувано настан на ова, често се потценува iGaming територија и среќно со следниот!" Рој Pedersen – извршен ДИРЕКТОР & Главен Уредник на Сите Во Превод "За Сите-Преводи' 10 Годишнината Турнеја решивме да присуствуваат на повеќе помали конференции.Золтан и Бети се голем дел од причината за ова.Тие имаат уникатен начин на давање на личен допир на настаните што ги организирате, а во исто време да се задржат високо релевантни голема работа покер работи.

CEEGC Будимпешта е уште еден одличен пример каде што ние сметавме дека навистина добредојдени, и во исто време тоа беше големо за бизнис." За организаторот, Европската Игри Медиумите и Настани (порано EEGMedia/EEGEvents) Европската Игри Медиумите и Настани е водечки медиуми и бутик настан организаторот компанија во Европската Унија која произведува истакнати конференции во регионов, како што се CEEGC (Централна и Источна европа Игри Конференција), Прага Игри на Самитот, Маре Balticum Игри на Самитот, EGC (Европската Игри Конгрес) и VIGE (Виена Меѓународниот Игри Експо). Live настани/конференција поделба е задолжен за организирање на бутик стил извршен игри настани кои се фокусираат на донесувањето на внатрешни информации од врвот игри експерти во Европската Унија и пошироко.Нивниот прв настан беше одржана во Будимпешта на 19-ти септември 2016 година колку долго може еден покер downswing последните. Од тогаш тимот се применува повеќе дестинации во нивниот случај портфолио.На кратко, тие ги покриваат повеќето делови на Европа со меѓународните настани на кои им служат на локалната и глобалната индустрија, се оптимизира вмрежување, можности и донесе најжешките теми во опсегот.Настанот дестинации во 2019 ќе вклучуваат понатамошно проширување на компанијата во нивната потрага да влезат во Западно-Европски регион и да донесе својата експертиза за да се произведе локални игри настани.За повеќе детали во врска со календарот, агенди и локации, посета на Телевизија Настани/Конференции дел на europeangaming.еу Се најновите коцкање вести од Калвин Ayre.