10 4 покер рака име

situs слот pulsa xl без исечок

Годишен собир нуди експерт за учење со опипливи сознанија да им помогне на филијали раст се пробие нивните бизниси ЛОНДОН, велика БРИТАНИЈА 10 4 покер рака име.
3-ти август 2017 – AffiliateFEST, годишниот независни раст на педалот за гас фокусирани на едукација на филијали и споделување на увид на дигитални раст хакирање, е домаќин на третата годишен настан на 10-ти октомври 2017 во Лондон е Hippodrome Казино во Лестер Квадратни.Целта на AffiliateFEST е да се создаде форум за интензивно учење кој ги обединува iGaming филијали и дигитален маркетинг експерти за да ги споделат опипливи сознанија кои помагаат да се стимулира раст на приходите.Како само чисто едукативен настан во годишниот iGaming календар, AffiliateFEST нуди персонализирана училница животната средина.Настанот е хостиран од страна на Ли-Ен Џонстон, ДИРЕКТОР на Најдобрите Коефициенти Маркетинг, кој рече дека една од главните придобивки е дека настанот се одвива под не-објавување договор (NDA) 10 20 покер купи во. "Генерално, iGaming конференции може да биде малку тенка за обезбедување на реално вистински содржини, конкуренцијата е жестока и луѓето се природно чувано за давање далеку своите знаења.Ние се кандидира AffiliateFEST под строга NDA така сите присутни, можат да имаат корист од реалниот ореви и завртки увиди дека ќе обично само се запознаат во приватниот 1:1 амбиент." AffiliateFEST ќе биде на собирот на најдобрите стручни предавачи од различни специјалист дигитални и бизнис менаџмент области, вклучувајќи: Роб Thurner, Google Квадрат Предавач & Основач на Изгореница На Небото; Џудит Луис, основач на DeCabbit Консултантски услуги; Стивен Kenwright, Директор на Барање на Branded3, Бен Робинсон од RB Капитал и Сара Sangster, Социјалните Медиуми Специјалист во Sangster Digital.Повеќе информации за овие и други говорници кои ќе придонесат и нивните соодветни теми се достапни за да ја видите.Во прилог на хостинг колекција на стручни предавачи, овој настан е исто така се одржа во соработка со следните спонзори: GoWild Игри, кои неодамна завршија успешно миграција на сите нивни брендови на своите iGaming платформа, треба уште еднаш да соработуваат со нас за поддршка на овој важен настан 1/46 ричмонд улица казино нов јужен велс.
Rutger Katz, Раководител на Преземањата, рече: "Ние сме возбудени за поддршка на AffiliateFEST.Ние видовме позитивно влијание што претходните AffiliateFEST акцелератори имале на долната линија на соработници кои учествуваа и го имплементираше learnings.Како што на пазарот станува се повеќе конкурентни, тоа е императив соработници се на врвот на нивната игра." Роберт Милер, генерален Директор на Бивол Партнери, рече: "Ние сме возбудени да се спонзорира AffiliateFEST за третиот последователен година, како што видовме на вредност во тоа како affiliate бизниси расте по посетеност.Инвестирање во филијалата раст е клуч за нашиот бизнис, а ние ќе продолжиме да ги поддржуваме образовни настани кои обезбедуваат клучните learnings на дигиталниот пејсаж околу нас." На забавата се протега во вечерните часови со мрежа Коктел Час за делегати за да продолжи бизнис разговори и вмрежување.Соработници кои сакаат да присуствуваат на оваа БЕСПЛАТНА педалот за гас мора да се регистрирате за место за да се избегне разочарување, како седишта се ограничени.Сите детали од настанот може да се најдат на официјалниот веб-сајт.За Најдобрите Коефициенти Маркетинг: Со речиси две децении на дигитален маркетинг и филијалата на искуството стекнато во трговијата на мало, плаќања и во блу чип iGaming брендови, Lee-Ен Johnstone има богатство на експертиза како наградуван дигитален маркетинг експерт и филијалата и претприемачки ментор.Во 2015 година таа создадени AffiliateFEST на iGaming дигитални учење академија за филијалата претприемачи и неодамна основана Најдобрите Коефициенти Маркетинг нуди дигитален маркетинг, филијалата на стратегија и програма за управување и нарачана обука за iGaming бизниси.Контакт Ли-Ен Johnstone извршен ДИРЕКТОР: Најдобрите Коефициенти Маркетинг | Куратор: AffiliateFEST e: [email protected] м: 07545628795 www.affiliatefest.co.uk | www.bestoddsmarketing.com Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre situs слот pulsa xl без исечок.