Monster hunter светот екстра слотови 2

стара морнарица блек џек joggers

Во потег кој понатаму расте неговото стапало низ Европа, Playson влезе во договор со Грција водечките gametech компанија, Kaizen Игри.Новото партнерство проширува Атина со седиште на фирмата казино портфолио, со додавање на фан-омилени наслови од онлајн казино игри развивачот на софтвер.Опфаќа над 17 регулирани територии, договорот ќе видите Playson целиот игри suite започне со компанијата е добро-познати брендови во Грција, заедно со останатите пет земји во моментов работи во, вклучувајќи го и Кипар, Германија, Романија, Португалија и Бразил, веднаш по.Подобрено искуство: Коментирање на договорот, RNG Казино Менаџер за Kaizen Игри, Dimokratis Papadimos, рече.. monster hunter светот екстра слотови 2. "Во Kaizen Игри, ние сме постојано работи кон единствена цел да нудат сигурен и сосема безбедно искуство на луѓе кои го избираат нас, за нивната забава monster hunter светот екстра слотови 1.
"Во нашите напори за натамошно зајакнување на Kaizen Игри онлајн Казино, имаме финализиран договор со Playson, водечка компанија во казино индустријата за игри и ние сме убедени дека нашите клиенти ќе го прифатат ова ново партнерство, кој има за цел да ги задоволи нивните потреби, со одговорен игри како главниот фокус." Соработката е во согласност со грчките на операторот на континуираните напори за подобрување на нејзината premium нуди, со нејзината интеграција на успешно Playson наслови како што се Зевс: Громот Ленти, Бивол Моќ: Чекање и да Победи, и Легенда на Клеопатра: Megaways.Расте стапало: Менаџер за Playson, Христос Zoulianitis, што се користи на компанијата соопштение до медиумите за да ја каже.. стара морнарица блек џек jumpsuit. "Ние сме среќни да потпише со Kaizen Игри, водечки оператор со силен си го заземат своето место во брзо-растечки грчкиот пазар стара морнарица блек џек joggers. "Со импресивен број на ново-лансиран наслови и класични хитови, ние продолжија да одат од силата на сила низ Европа и латинска Америка и во партнерство со иновативни оператори, како што се Kaizen Игри е составен дел на успех." Извршниот додадете: На договорот следи Kaizen Игри е неодамнешен прилог на извршниот тим, по добредојде Јули Iglesias Хернандо како својот нов главен комерцијален директор во напорите да се "значително ќе се зголеми" на компанијата комерцијални и CRM функции. стариот никел слот машини за продажба.