може да права во покер бидат различни костуми

покер машина совети и трикови

Full Tilt Покер најави ослободување на нивните Раш Покер Мобилна апликација за Google Android паметен телефон оперативен систем.Апликацијата е моментално во бета тестирање за да се средиме сите грешки и баговите но, за оние кои имаат Full Tilt сметки, тоа е достапен за преземање.Ова е монументална во многу аспекти, бидејќи ова е прв пат еден од главните онлајн покер сајт има овој тип на понуди со вистински пари покер на мобилен телефон.Апликацијата не бара Андроид 2.2 и Adobe Flash 10.1, ништо помалку и можете да се срање надвор од среќа и може да се бараат за надградба за софтверот.АДАПТЕРИ доаѓа надвор како мало laggy од време на време, но, генерално, имаше многу малку жалби од корисниците за користење Droid X може да права во покер бидат различни костуми.

Други ограничувања на апликацијата кои вклучуваат англиски јазик е само јазик на располагање.Исто така, НИ-базирани играчите ќе "не смее" да се игра вистински пари игри поради Незаконското Коцкање на Интернет за Спроведување на Законот.Барем за сега, дека е.Играчи, исто така може да креирате нови сметки за користење на Android апликација, но, ако тие се во потрага да додадете некои реални пари на нивната сметка, повторно, срање надвор од среќа, тие ќе мора да ја користи верзијата на работната површина за да ги направат своите депозити.Бидат предупредени, овој систем капки врска побрзо отколку со топки за време на пубертетот, особено за играчите се движат помеѓу Wi-Fi и 3G мрежи.Овие играчи најверојатно ќе доживее врска капка додека телефонот повторно да се воспоставува конекција.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre може да права во покер заврши околу.