дали казино работни места дрога тест

дали казино

Златната Порта Hotel & Casino на Лас Вегас, сега има нова понуда за посетителите.Дерек Стивенс, еден програмер и казино сопственик, започна Circa Спорт во сопственост, бренд-нови спортски обложувања место.Отворањето на Circa Спортски вклучени $1.5 милиони про фудбалски натпревар заедно со лансирањето на мобилна апликација и ставање на церемонијалниот првиот облог.Она Што Е Circa Спорт?Circa ќе се обезбеди врвен квалитет на поддршка на корисниците да посетители, привлечен за почетник bettors како и ветерани.На мобилен стан започна како и за понуда на играчи обложување погодност.Секојдневно игри се нудат преку стан, заедно со настани и фјучерси.Многу од врвот bookmakers во Лас Вегас беа поканети од страна на Стивенс да присуствуваат на отворањето и да ги пласираат првите официјални облози за време на отворање на ден.За играчите, нови спортски обложувања местото е понудата на Circa Спортски Милиони Про Фудбалски Натпревар.Играчите се натпреваруваат за $1.5 милиони награди, меѓу кои 1 милион долари за првото место!Според соопштението.. дали казино работни места дрога тест. Стивенс го коментираше новиот место со која се наведува: "На бел има rung, и ние сме возбудени за да биде преземање на влоговите на сите видови со Circa Спорт.Ние имаме намера да се донесе што старата школа Лас Вегас атмосфера на подот, па таму не беше подобро место да се донесе овој живот, отколку во Лас Вегас' најпознатите историски хотел, Златна Врата" дали казино работни места. Дизајниран Простор: MOSER Архитектура Студио дизајниран новиот простор, на sportsbook дека е 1,297 квадратни метри во големина.На sportsbook вклучува видео ѕид и LED одбори, кои покажуваат обложување шансите.Постојат два обложување киосци кои може да се користи за wagering.На 19-ти јуни, објектот ќе биде за лансирање на сателит програма со D Лас Вегас, сестра сопственост на Circa.Одморалиштето и Казино: сопственик е доста зафатен во Лас Вегас.Тој не само што има само отвори спортски книга во Златна Порта но, тој е, исто така, работи на нов казино во центарот на областа.Планови за Circa Одморалиште и Казино првпат беа објавени во јануари оваа година.Имотот ќе биде 1.25 милиони квадратни метри во големина и имаат 777 гостинската соба хотел кој ќе биде 44 приказни висока.Стивенс има планови да понуди спортски обложување на ова место, како и.Мулти-ниво на стадионот стил спортски книга ќе се нудат на местото, поставена да биде отворена во декември 2020 година. плати и.