Lirik песни слот машина супституциона терапија хормони 3

најголемиот хит на покер

Подготвени за кочење нивните работи низ ленти, Кралевите на Диско приклучат Microgaming е награда за победа портфолио на брендирани содржина во Селото Луѓе® Macho Потези, развиена исклучиво со Среќа Фабрика Studios.Селото Луѓе® Macho се Движи бисти од grooviest вибрации на високо-енергетски 70-тите диско сцена во оваа брза шест-ролна, 15-payline онлајн слот.Озлогласениот екипа на надмена ликови се пополни dancefloor со навистина прекрасен карактеристики, вклучувајќи ги и проширување на дивините и слободен врти со шест уникатни бонуси.Пенливи симболи донесе flashy диско клуб на живот, насликан ретро платформа чевли, гроздобер очила за сонце и огледало топки.Шест целосно анимирани Село Луѓе® characterisations да се пробие нивните Macho Потези на podiums над блескави ленти, тресење на нивните колкови до пет шема врвот хитови од VP Џубокс, вклучувајќи Y lirik песни слот машина супституциона терапија хормони 3. А., Macho Man и Во Морнарица.Во текот на база на игра, слетување проширување ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ Диви симболи може да се доведе на патот на најжешките победи, создавање на целосна диви репортажите и доделување ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ Диви знак на метар над дека свиткани околу еден калем.Пополнување на метар со пет токени награди пет слободен врти зголеми со Macho се Движат бонус функција уникатна за секој член на Селото Луѓе®: Изградба Работник купишта до случаен мултипликатор, доделување помеѓу две и 20 пати победи вредност пред секоја спин.На Каубојски lassoes помеѓу два до 12 случаен дивините пред секоја спин.Полицаец hauls во два до четири случаен диви репортажите пред секоја спин.Мајчин создава две одење диви ленти, кои март од десно кон лево на секој спин.На Biker оди полн гас со симбол надградби замена на сите слабо симболи, со еден високо-плаќање симбол на секој спин.И Морнар ман на магацините за заклучување дивините, со еден до три диви симболите се појавуваат на секој спин и останатите се заклучува во место за сите останати се врти.Играчите имаат можност за брка навистина далеку надвор треба да победи повеќе метри се наполни салата на еден спин, предизвикувајќи секој Macho се Движат за да играат надвор во низа.Пука со високо-забавна визуелни, мега-хит диско жлебови и возбудливоста на различни на игра карактеристики, Селото Луѓе® Macho Потези е на располагање исклучиво на Microgaming оператори од вторник 25 јуни lirik песни систем на одредување рулет и превод. Jean-Luc Ferriere Главен Комерцијален Директор на Microgaming рече: "Големите, храбар и брилијантно забава, Селото Луѓе® Macho се Движи носи на место и звуци на легендарниот диско групата во светот на онлајн слотови." "Играта encapsulates сите, тоа е одлично за иконите бендот, со пет од своите најпознати песни игра на ротација и сите шест членови на бендот, правејќи изглед како целосно анимирани ликови.Среќа Фабрика Студиа имаат excelled во создавањето на функција богата брендирани слот искуство со широк жалба и фантастична победа потенцијал." Phelan Sykes Раководител на Играта Производство на Среќа Фабрика Studios рече: "Создавање на слот игра базирана околу исконски бренд како Селото Луѓе® беше инспиративна можноста за нас во Богатство Фабрика Studios.Во Селото Луѓе® Macho Потези, ние сме наведени да ги отелотворуваат безвременски енергијата на бендот." "Музиката е централна да искуство, и вграден во VP џубокс дава играчи избор на група најголемите хитови да се игра како тие уживаат во широчината на инвентивен игра карактеристики.Нашата палета на Macho се Движи механика, исто така, додава единствена длабочина на слободен врти, нудејќи играчи значајни победи потенцијал до 5,845 пати својот влог, со екстра возбуда на гледаат неверојатно анимирани ликови boogie down." текстот на покер лицето и превод.