покер турнири во mgm националните харбор

е реки казино во сопственост на индискиот

Јас не мислам дека МАК фанови се целосно почитување на она што Синсинати Bengals направивме.Дозволете ми да повторам, Терел Овенс и Чад Џонсон Ochocinco се случува да биде во ист тим покер турнири во mgm националните харбор. Doe е јасно колку е голема на циркус ова потенцијално би можеле да бидат?Јас не мислам дека ние го правиме.Можете да го видите, железо sharpens железо и мажите изостри мажите и добро sideshows, тие се здружи за да се формира gongshows, така да, ве молиме да верувам дека јас сум добивање на мојата пуканки подготвени да се види на Bengals сите во текот на годината.И двете од овие играчи никогаш не се во загуба за зборови.И двете од овие играчи имаат направено нешто сосема уникатен со своите personas.Со износот на прес внимание, контроверзии и практично да се шегуваат и Овенс и Ocho имаат направено, тие стануваат свои субјекти надвор од теренот.Можете да бидете сигурни дека кога Овенс е направено со играње фудбал, тој ќе мора свирки на некој вид на реалноста телевизиско шоу многу сличен на тој во минатото.И Ocho, добро, секој сака Ocho, јас сум малку изненаден што тој не победи Танц со Ѕвездите, всушност, јас сум малку разочаран, имав c-забелешка јава на него.Поентата е, светот не сакаат овие момци, бидејќи тие се тешко работа спортисти кои само ќе замолчат и да игра фудбал и се победи на сите на време, пеколот не, тие се сакани, бидејќи нивните личности се поголеми од животот.Значи, да се стави овие две заедно и ние си најверојатно да се види МАК clowning на целиот ново ниво, барем јас сум надевајќи се дека така.Еве еден мал потсетник на тоа колку е далеку Овенс и Ocho имаат преземање clowning во минатото, само во случај да сте заборавиле.Овенс го Слави Во Каубои Ѕвезда На играта стана околу Т О и да бидам искрен, тоа го направи тоа вид на страшни особено вториот пат тој се обидел за ѕвезда.Она што може навистина да се каже за Чад Ochocinco дека тој нели веќе рече за себе?Одговорот е ништо, тука се и некои од Ocho е пофини моменти.Најдоброто од Ochocinco не можам да дочекам за Овенс & Ocho шоу, со ова можеби се Т О е последна сезона, не сакам да пропуштите било на неговата ѓаволиите сега дека тој доби Ocho од негова страна охрабрување на тоа покер турнири во mohegan сонцето. Carson Палмер може да стане следниот posterboy за Tylenol Дополнителна Сила Главоболка олеснување, јас секако не завидува него во тој преговори!Тие го curbed крајот зона прослави сега, но назад во денот на кловн, и Ocho беа најдобрите во бизнисот.МАК е ТОП ДЕСЕТ МАК ПРОСЛАВИ Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre покер турнири во mardi gras казино wv.