колку години имате да биде да одат во казино во мисисипи

лејди гага покер лице пијано taratata

Мајк Робинсон, Novomatic е Меѓународен Производ односи со јавност и Медиуми Менаџер, зборува за снабдувач планови за оваа година G2E во Лас Вегас.Што ви се повеќето во потрага напред за да G2E во Лас Вегас оваа година?Novomatic во моментов е возење раст надвор од нејзините основни пазари на Европа и латинска Америка, особено во САД, како и Азија.Ние, исто така завршено 52% преземање на Ainsworth Игра Технологија на почетокот на годината, која има забрзана експанзија.Ова ја поставува позадина за нас случува во G2E 2018 со огромна линија на производи за НАС и меѓународните пазари, на различни стои дека ние го делиме со Ainsworth.Ние сме во потрага напред за да се претстават двете брендови и изложен широк избор на целните решенија за пазарот.Кој Novomatic производи мислите дека ќе издвоите?Имаме голем фокус на слотот за содржината на оваа година и нашето нагласи IP наслов е MacGyver™ дека карактеристики ангажирање игра со ретро чувствуваат.Ние сме во потрага да се создаде сличен влијание на нашите лансирањето на Од Мрак До Зори™ минатата година, кој оттогаш се стркала низ целиот свет и се враќа да се G2E заедно со својата интерактивна колега од Greentube, за да покажат на omni-канал rollout.Други наслови вклучуваат нови игри од нашите Планината Можноста студио во Чикаго, како Египетскиот тема Награда на Нил™ и Азија тема Ценети Панда™ на PANTHERA™ 2.27, и Змеј Хитови™ на PANTHERA™ Крива 1.43. Нова содржина исто така ќе биде на шоу од нашите Winfinity Игри и 707 Игри studios во Австрија, како што се Богатството Ahoy!™ и Принцези на Војната™ за V колку години имате да биде да одат во казино во мисисипи. Дневна™ 2.32 колку години имате да биде да одат во казино во мичиген. Маѓепсана Среќата Поврзана Џекпот™ ќе биде уште еден standout производ и приказ избор на поврзани прогресивна наслови.Други моменти ќе биде електронски табела игри врз основа на НОВО ЛИНИЈА™ Ново Единство II платформа која има неколку новости од минатата година и понатаму GLI одобренија, отворање на повеќе пазари.Системот ќе бидат прикажани со автоматски, виртуелни и дилер им помогне на игри со живо baccarat маса, како и нови baccarat и блек џек страна облози.Таму ќе биде целосно нов презентација за Octavian myACP казино систем за управување со, која е поставена за да се тркалаат во САД подоцна оваа година.Што мислите главната индустрија зборува поени ќе биде во G2E оваа година?Мислам дека спортско обложување, ќе бидат главните зборува точка на оваа година, по укинувањето на PASPA во Мај.Ние ќе мора област на трибината посветена на секторот и да го претстави два спортски обложувања решенија, една развиена во соработка со Sportradar и на други со Kambi.Што ви се надевам дека за да се излезе од шоуто?Како што продолжуваат да се прошири во НАС и да видиме позитивните резултати од нашите првични инсталации на пазарот, како што се на нашиот електронски маса игри и кабинети како NOVOSTAR® V лејди гага покер лице пијано упатство.
3.50 и NOVOSTAR® V лејди гага покер лице пијано taratata. Кралската 2.65, ние со нетрпение очекуваме да покажува оператори, особено од САД, латинска Америка и Карибите, силата и длабочината на нашето портфолио.Голем раст област за нас е VGT сектор, и ние ќе започне специфични игра меша за Илиноис и Пенсилванија, како и посветен микс насочени кон латинска Америка лејди гага покер лице фотографии. G2E е клучен годишен настан во индустријата во календарот и ние со нетрпение очекуваме да фаќање на чекор со нашите ценети клиенти и партнери. мојот казино најдобри слободен врти.