виножито шест опсада самостојна strat рулет

jdbyg најдобриот онлајн казино во мјанмар

1X2 Мрежа влезе во пробив партнерство кое ќе ги види лиценца Големи Време Игри на среќа е сега легендарниот MegawaysTM механичар.Договор значи дека Железо Куче Студиото ќе биде во можност да се комбинираат MegawaysTM, случаен ролна модификаторот систем дека го гледа секој даден спин произведуваат различен број на симболи преку ленти, со својот уникатен и мошне популарна слот за игри.Првиот Железо Куче Студио MegawaysTM слот ќе биде заснован на целосно нова тема пират и е поставена да хит на пазарот во Q4 2019, со рок на Железо Куче MegawaysTM звања предвидени за иднината.Кевин Рид, Главен Комерцијален Директор на 1X2 Мрежа, рече: "MegawaysTM има навистина се направени онлајн слот пазар со бура, а ние сме навистина возбудени за комбинирање на иновативни механичар со нашите сопствени уникатен пристап кон слотот за развој." "Железната Куче Студио има веќе изграден сериозен репутација за дизајнирање и развивање на слотови кои што испорачуваат пресрет и возбудливиот и сега тие, исто така, ќе бидат во можност да испорача повеќе начини да се победи од кога било пред – високо успешна комбинација, за сигурен." Nik Робинсон, извршен ДИРЕКТОР на Биг Време Игри на среќа, рече: "MegawaysTM е пауза-преку систем и тоа е прекрасно да се види толку многу добавувачи кои сакаат да се лиценца на брендот." "Ние сме навистина со нетрпение очекувам да видам како Железо Куче употреба MegawaysTM.Тие имаат неверојатен тим и знам дека тие ќе додадете нова димензија на форматот, кои ќе се возбуди слотови фанови од целиот свет!" виножито шест опсада самостојна strat рулет.