пареа семејство споделување на покер ноќ во инвентар

infinix hot 6 pro price in slot

Водечките iGaming софтвер агрегатор, Бела Шапка Игри, соработува со NOVOMATIC Интерактивни поделба, Greentube, во договор со кој ќе ги види своите игри портфолио значително се прошири.Благодарение на новото партнерство, Малта-со седиште на услуги платформа ќе ја направи достапна неверојатно популарна suite на игри.Бела Шапка е платформа во моментов сили повеќе од 30 различни брендови, како што се Научни Игри, Aristocrat, NetEnt и Игра ' n ОДИ, и е активна во Малта Игри Орган (MGA), шведски Коцкање Орган (SGA) и Обединетото Кралство Коцкање Комисија (UKGC) пазари.Избор на стартување: лансирањето на Greebtube игри на целосна услуга платформа ќе започне со bang како и голем број на хит наслови како Среќа Лејди Шарм делукс, Господ на Океанот и по пет-ролна верзија на Novomatic е Индијана Џонс-esque Египет авантура, Книга на Ра делукс се поставени да се тркалаат прво.Овие наслови поднесе жалба на двете онлајн земјиште и-врз основа казино играчи и се познати во целиот свет.Домаќин на нови наслови ќе се следат и да се вклучат Sherwood Пресметка, именуван по кралската шума во Англија направени од страна на познатиот легендата на Robinhood, и Дијамант Линк Силен Слон!прва титула во серија на високо интерактивни џекпот игри.Раководител на Продажба за Белата Капа Игри, Марк Weinberg, се вели во официјалното соопштение... "Ние сме возбудени да се здружат со Greentube, вистински индустриски лидер кој постојано го иновира и создаде некои од повеќето незаборавни слот за игри во последно време.Бела Шапка Игри уживаат можност да ги покажат овие светска класа игри, и се разбира едноставно да се биде во состојба да работи со компанија како што Greentube, кои се неспоредливи потекло, е уште еден значаен репер во нашата приказна на брзиот раст." Исто така, коментирајќи ги неодамнешните партнерство договор, Главен Финансиски Директор/Cheif Игри Службеник за Greentube, Мајкл Bauer, додаде.. пареа семејство споделување на покер ноќ во инвентар.

"Ние го следеа Белата Капа Игри е импресивен раст за некое време сега и затоа се повеќе од среќни да ви посакам добредојде нив на нашиот духовен база на клиенти.Ние сме сигурни дека нашата широка игри портфолио ќе биде катализатор за да го нивниот раст и ние сме во потрага напред за нашиот заеднички проширување." 888 тај-up: новиот договор е на петиците на Greentube strengthing своето присуство во велика БРИТАНИЈА со преземање на избор на своите премиум игри живеат со еден од најпопуларните онлајн игри компании во светот, 888 infinix hot 6 pro price in slot nigeria. Коментирајќи ги неодамнешните тај-up, Bauer рече.. infinix hot 6 slot nigeria. "Додавање 888 на нашата мрежа на операторите подвлекува силни перформанси на нашите игри во велика БРИТАНИЈА – пазар, каде што нашата експертиза, bolstered од NOVOMATIC на репутацијата на земјата-базирани арена, ќе ни од толпата infinix hot 6 pro price in slot.
888 присуство на глобалната сцена, исто така, ќе послужи како стратегиска предност како што продолжи да се развива нашата стапало во нови територии и да ги прошират нашата дистрибутивна мрежа со индустриски лидери." Постар Заменик Претседател на B2C за 888, Човек Коен, додаде.. она што не слободен тек значи во покер. "Greentube не само што нуди импресивен интерактивни понуда, но исто така и експертиза на велика БРИТАНИЈА пазарот кој го направи ова партнерство лесна текот на процесот на интеграција.Ние со нетрпение очекуваме да лансирање Greentube портфолиото низ нашите меѓународни платформи каде што ние сме убедени нејзиното ангажирање и иновативни наслови ќе продолжи да дава одлични резултати.Договорот ќе се направи Greentube за последните изданија и онлајн reworkings на популарната земјиште базирани на наслови достапни преку 888 е бинго и казино нуди и наскоро ќе биде во живо преку оператор е брзо расте multivendor платформа. она што не freezeout во покер значи.