како да се заклучи надвор од вратата да ги собереш

кога е сино езеро казино отворање

Bodog Азија е во потрага да се пополни неколку улоги во нивните Филипини седиште во нивните онлајн казино оддел.Вистинскиот кандидат е некој посебен.Вие сте визионерски, вашата специјалност е изработка на ВИП клиенти да се чувствуваат посебно, ќе имаат богатство на казино знаење и може да донесе свежи идеи да се invigorate на високо профитабилни канал во оваа повеќеканални коцкање гигант.Не е важно дали вашето искуство доаѓа од онлајн светот, или ако сте усовршуваа вашиот занает во земјата-врз основа казино сите што е важно е дека ќе живеат и дишат на казино.Победничкиот кандидат ќе биде одговорен за развој на наменска казино задржување и reactivation стратегии.Тие ќе работат заедно со маркетинг и филијалата тимови за коцептуализација на промоции за да се оптимизира нивната ефикасност во вози сообраќај кон секој од Bodog Азија казина, вклучувајќи Bodog Азија нови Живеат Дилер за Казино што е најмногу иновации во индустријата.Ако сте сè уште не се убедени, постојат неколку работи да се разгледа.Професионално, Азија треба да биде следната дестинација за игри директори бараат да се подобри нивната кариера.Макао и Сингапур се снимање на профит секој месец и со Азија средната класа расте од страна на милиони секој месец во Тули и Малтер казино сектор, но Манила е дом на најголемото онлајн Азија коцкање брендови.Овие онлајн брендови се во средината на новиот коцкање златна треска дека Европските и Американските пазари може само да сонува за тоа како да се заклучи надвор од вратата да ги собереш.

Bodog Азија се етаблира како една од повеќето иновативни брендови во оваа експлодира на пазарот.Тоа е вашата шанса да се фрламе во Азиските игри на пазарот, а тоа е сеуште во брзиот раст фаза.Тоа може да биде застрашувачко искуство релокација на другата страна на планетата, но не постои подобро место да слета лично од Филипини.Ако никогаш не сте биле на Филипините, ти си во за лекување.Тоа е една од скриени скапоцени камења на нова Азија.Земјата може да се пофали на friendliest луѓе на планетата.Англискиот јазик е неофицијални втор јазик на Филипини; без јазични бариери, тоа го прави полесно прилагодување за да се изгради живот во вашиот нов заедница.Манила е суета метропола со бескрајни шопинг, ресторани, барови и ноќни клубови.Градот што никогаш не спие, но ако треба некои R&R, може да се земе една кратка домашниот лет на еден од плетеницата на прекрасните плажи за помалку од такси дома од Лондон ноќен клуб.Ако сте во потрага за шанса да се приклучат на високо мотивиран тим, во еден од најпознатите западен пријателски градови во најжешките игри на пазарот во светот, испратете ја вашата БИОГРАФИЈА на [email protected] или ако сте заинтересирани во она што другите можности Азија има да понуди проверите сите на кариера на работни места во https://careers.bodognation.com Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre кога е блу чип казино отварање на врати.