поканите за казино тема партија

infinix hot 5 price slot

Глобалната Гејминг Експо Азија (G2E Азија) ќе се одржи во Макао од Мај 17, преку 19 поканите за казино тема партија.

Тоа е најважниот гејминг индустријата настан во регионот и дава индустрија играчи пристап до невиден спектар на информации, вмрежување, можности и знаења.На конференција и изложба се посветени целосно на Азиските игри на пазарот и G2E Азија има дефинирано себе како на премиера настан во Азија, бидејќи нивните јуни 2007 деби inviter des amis sur zynga покер. G2E Азија е само UFI-одобрени игри настан во регионот.Искусни индустрија учесници и набљудувачи доверба UFI Глобалната Асоцијација на Изложбата Индустрија, на прилично ревизија и извештајот изложба поврзани со податоци, присуство и повеќе, проверка на значајноста на настанот.

State-of-the-art игри опрема, безбедност, игри материјали, тестирање, медиумите, регулатори, платните системи услуги, согласно компании, консултанти, и повеќе за земјата врз основа онлајн iGaming индустрија ќе бидат презентирани на конференцијата и на масивни изложба кат на Венецијански Macao.Четири од најголемите изложувачите вклучуваат IGT со повеќе од 5,500 sq ft на презентација на просторот, Научни Игри, Aruze Игри, и Aristocrat.На Aristocrat портпарол има следниве да се каже за G2E Азија: ".. infinix hot 5 price in slot nigeria. G2E Азија продолжува да се одржи своето место како една од светски најзначајните tradeshows да го покажат, да научат и да се поврзат со постоечките, новите, и потенцијални купувачи.Тоа обезбедува Aristocrat со солидна платформа за да се сретне со клиенти, навистина да слушаат и да се разбере нивните потреби, и да им покажеме на нашите производи да им помогне на нашите клиенти направи големата игра со своите потрошувачи.Ние ја поддржавме G2E Азија во минатото и ќе продолжат да го прават тоа во иднина." Учесници од Источниот хемисфера и надвор од неа ќе најдете уникатен вмрежување, можности и светска класа изложувачи со динамичен дневни настани за презентирање на максимум можностите за успех.На G2E Азија Конференција работи за три дена почетокот на Мај 17, 2016 година infinix hot 5 price slot. Содржина на конференцијата е развиен од страна на водечките игри експерти и ветувања учесниците најсеопфатна игри образование можно за Азискиот пазар и пошироко.Се што е потребно да останат во пресрет на играта е на маркирам вклучувајќи информации и стратегии за да се подготват за претстојните прописи, новите трендови, и други пазарни случувања во секој аспект на индустријата.Особено се фокусира на конференцијата ќе биде на глобалните пазарни случувања, нови граници во Азиските пазари, како и регионалната динамика и трендови.Времето ќе биде посветен на значењето на диверзификација во Макао индустријата за игри како што преоѓа од игри само за економијата на една од Интегриран Места фокусирани на обезбедување на премиерата на слободното можности за сите туристи.Иновации и технолошки напредок во регионалната iGaming индустрија, исто така, ќе се дискутира заедно со иновативни клиент стекнување на стратегии.Целосен распоред на говорници и работилници вклучувајќи пати и теми може да се најде на официјалниот G2E Азија веб-сајт.На G2E Азија свеченото Отворање и ВИП Турнеја ќе се одржи од 10:30 – 12:00 вторник 2016-05-17 во Венецијанскиот Macao Сицилија Сала за состаноци (2401 2501) на прво ниво.Конференции ќе заврши во 4:45pm во четвртокот 2016-05-19 infinix hot 6 1gb ram price in slot. За регистрација на G2E Азија 2016 во моментов се уште се прифатени.Организиран од страна на Американската Игри Асоцијација (АГА) и Полињата за Изложби, G2E Азија е дел од Глобалната Гејминг Expo (G2E) портфолио на настани казино онлајн бесплатно бонус senza registrazione. G2E е најголемиот настан за глобалната гејминг индустријата и се одржува еднаш годишно во Лас Вегас, Невада, САД..