калифорнија гранд казино слот машини

форум jeux казино en ligne

Тешко на петиците на минатата недела лансирањето на својата Arcane Ролна Хаос видео слот и онлајн казино игри и развивачот на софтвер, NetEnt AB, сега има најави снимање на неговите пет-ролна и 243-ways-to-win Narcos наслов.Продуктивни партнерства: На Стокхолм-со седиште иноватор се користи официјалното соопштение на детали што својот најнов видео слот е брендирани околу Netflix телевизиска серија со истото име и е пуштен во употреба преку партнерство со француски студио, Gaumont Филм Компанија.Колумбиската криминал: NetEnt изјави дека нејзината нова игра е поставена во 1980-тите и " пресоздава на темната страна на Ел Патрон,' кој е измислен лик лабаво базирани на поранешниот вистинскиот живот Колумбиската дрога господ, Pablo Escobar, како што тој битки за утврдување на неговата Medellin Картел како водечки извозник на илегални наркотици на сад.Карактеристики galore: инвеститорот објаснува дека својот најнов видео слот, исто така, доаѓа во комплет со се врти функција која нуди aficionados шанса да се трансформира една или повеќе висока вредност симболи во профитабилен дивините.Тоа изјави дека оваа истиот резултат го чека играчи кои успеваат да предизвика насловот е случаен Вози-По функција, додека "или множители, надградби или големи монета победи' чекаат оние кои може да се соберат трио на затворени икони на истиот ред.Одење Дивините: Bryan Аптон, Игри Директор за NetEnt, се користат печатот за да се открие дека Narcos " главен игра згора на тоа карактеристики иновативни Одење Диви симболи кои остануваат на репортажите за зголемување на играчот правец на победа од менувањето на еден простор лево со секој спин.Аптон е коментира.. калифорнија гранд казино слот машини. ", Бидејќи за прв пат сме го најави се справи со Gaumont [Филм Компанија] да се донесе Narcos на ленти, очекување меѓу играчите и нашите оператор партнери е огромен.Ние сме убедени дека играта ќе повеќе од живее до својата возвишена очекувања и додадете возбудлива нова опција на нашите непобедлива брендирани каталог." форум du soissons покер клуб.