шансите за победа големи џекпот на слот машина

чарлстон wv mardi gras казино

Цезар Забава Корп најави развој на луксузен nongaming хотел поделба која ќе се развијат брендови низ светот со користење на Цезар име и бренд во сопственост на Лас Вегас-базирана компанија.Концептот е сличен на поделба започна со MGM Места International, која е изградба на nongaming луксузни хотели во меѓународните пазари користење на компанијата Лента хотелски брендови.Во соопштението, Цезар рече дека поделбата ќе се вика Цезар Глобалната Живот.Повеќето од случувањата под деловна единица ќе се врти околу лиценцирање, franchising и управување со договори.Почетното вложување под поделба е Nobu хотел и ресторан на Цезар Палата со ресторан Nobu Matsuhisa кој беше објавен во Март.Цезар име Александар Mirza главата на Цезар Угостителство Вложувања, која ќе го надгледува Цезар Глобалната Живот шансите за победа големи џекпот на слот машина. Mirza, поранешен партнер во Accenture за Патување пракса и извршен со Хилтон и Starwood, има поминато во минатото година, како заменик претседател и извршен вонреден да Цезар Претседател и извршен ДИРЕКТОР Гери Loveman шансите за победа џекпот на слотови.

"Нашите брендови и углед, се нашиот најголем значителни средства во странство, и на овој план ќе ни овозможи да ги искористиш нив во раст можности во угостителство и игри," Loveman се вели во соопштението.Контакт репортер Хауард Stutz на [email protected]прегледjournal.com или 702-477-3871 шансите за победа на пари на слот машини. Следете го на Твитер @howardstutz. чарлстон wv mardi gras казино.