бренд нови казино без депозит

продажба на слот машини во калифорнија

Ребрендиран TradaAffiliates програма migrates да Приходи Пристап за управување со платформа Монтреал, КК.Јуни 2017 – TradaCasino, на Isle of Man-базирани онлајн казино оператор, започна својата ребрендиран TradaAffiliates affiliate програма во партнерство со Приходи Пристап, Paysafe Група за маркетинг на технологија и услуги.Имајќи претходно работеше под името Affvantage, програмата е мигрирале на Приходи Пристап филијалата на управување платформа со цел да се потпора својот робустен известување и analytics.Победник на Casinomeister Награда за Услуги на Клиентите 2016 Година, TradaCasino може да се пофали над 1.000 казино игри од бројни врвот добавувачи, вклучувајќи NetEnt, Microgaming, Еволуцијата Игри, iSoftBet, WMS и повеќе.Комбинирање на пријателски и познавања за поддршка на корисниците со реномирани бренд име, TradaCasino е ваквата програма има за цел да живеат до руво на 'Забава, Брз, Фер'.Посветен VIP тим е на место за да се обезбеди максимална вредност од секоја висока ролки кои се наведени.Во прилог на мотивацијата како cashbacks, ВИП freebies, патувања и повеќе, TradaCasino, исто така, нуди секојдневни промоции дизајниран за оптимизирање на нивниот живот вредност.Играчот лојалност понатаму се негувани со слободни депозити и повлекувања, како и уникатна cashback програма која нуди играчи шанса да заработи 25% cashback на секој депозит бренд нови казино без депозит. TradaCasino нуди разновидност на играчот ги опциите за плаќање, вклучувајќи Paysafe е Skrill и NETELLER дигитални паричници.Преку неговата интеграција со Приходите Пристап платформа, TradaCasino нуди регистрирано подружници нивоа комисија структура на 25% – 35%, врз основа на бруто игри приходи со нула одбивања.На TradaAffiliates affiliate програма е раководен од страна на TradaCasino е во куќата тим, кој има досие за градење на траен и профитабилни партнерства со инкорпорирање на повратни информации и правење на соодветни корекции.Подружници и нивното стекнување на стратегии се дополнително поддржана преку овие партнерства со приспособен кампањи и средства.Тони Стјуарт-Господ, извршен ДИРЕКТОР на TradaCasino, рече: "На TradaCasino ние се стремиме да се постојано подобрување на услугата ние им понуди на двете партнери и играчи.По периодот на конзистентен раст, ние се чувствува потреба да се пресели на нова филијала платформа.Како лидери на пазарот и во индустријата, Приходи Пристап носи богатство на искуства и знаења, заедно со сигурен и познати платформа.Ова партнерство ќе се овозможи TradaAffilates да продолжи да се обезбеди сите на своите партнери со кои се неспоредливи услуга, подетални известување и динамичен модерна банери.Можеме да го видиме ова партнерство, што резултира во зголемување на сигурноста и играч стекнување заедно со намален обем на работа за соработници." Лоренцо Пелегрино, извршен ДИРЕКТОР на Дигитални Паричници на Приходи Пристап и Paysafe, рече: "Ние сме возбудени за да имаат оператор со различни казино придонеси од TradaCasino се придружите на нашиот клиент портфолио.Нашата платформа е добро позиционирани за поддршка TradaCasino тековната посветеност на филијалата на успех и играч лојалност." За повеќе информации за TradaAffiliates affiliate програма, ве молиме контактирајте TradaCasino.За TradaCasino TradaCasino беше во континуитет повторно се раѓа во ноември 2014 година, кога тие relaunched на брендот на нова и подобрување на платформа.Лансирањето дојде заедно со ново мото: Забава, Брзо & Фер.Лиценцирана од страна на велика БРИТАНИЈА Коцкање Комисија, TradaCasino ги нудат над 1000+ игри да онлајн казино играчите на двете десктоп и мобилни.Постојат голем број на одлични бенефиции кои што испорачуваат високи стапки на бренд лојалност, како што се: ● Најдобри Услуги на Клиентите 2016 Година (Casinomeister.com) ● Не трансакциски трошоци! ● Посветен VIP Тим ● Cashback на секој депозит Нивното постојано проширување на портфолиото на играта услуги вклучуваат NetEnt, Microgaming, Еволуцијата Игри, iSoftBet, Pariplay, WMS и обезбедување на повеќе играчи никогаш не се далеку од наоѓање на една стара или нова омилена игра. TradaCasino продолжува да расте неговата репутација како Забава, Брзо и Фер дестинација за модерен онлајн казино играч.За Приходи Пристап Основана во 2002 година, Приходите Пристап е технологија на компанијата, филијалата мрежа и дигитална маркетинг агенција, сервисирање на глобалната игри на пазарот, вклучувајќи регулирани iGaming, друштвени игри, земја-базирани онлајн казина и финансиски тргување (девизен курс, бинарни опции).Преку своите наградуваниот маркетинг софтвер и партнерство-центрични пристап, Приходи Пристап обезбедува сеопфатни податоци и стратешки увид на маркетинг кампањи низ сите дигитални и офлајн канали.Во септември 2016 година, Приходите Пристап беше купена од страна на Paysafe Група, компанијата зад дигитален паричник брендови NETELLER и Skrill.Приходи Пристап е да се соработува со над 300 игри брендови во светот.Овие вклучуваат: Betfred, Гала Интерактивни, Корали, Sportingbet, Небото Обложување & Игри, PMU, Jackpotjoy, Стен Џејмс, Залог Виктор, TwinSpires, Цезар Интерактивни, PKR и Совршенство.За Paysafe Paysafe обезбедува дигитална плаќања и трансакции поврзани со решенија за бизнисите и потрошувачите ширум светот. Paysafe е редефинирање на плаќања преку овозможување брз, лесен и безбеден начин да платат пред да се исплати сега и да платат подоцна преку своите дигитални паричници, припејд решение, обработка на уплатата и издавање на картичка, и стекнување на производи и услуги.Ние веруваме дека на секоја точка на секои плаќање треба да бидат релевантни, едноставна и сигурна.Со две децении искуство, Paysafe е доверлив од страна на трговците и купувачите да се движат и да управувате со пари преку повеќе од 100 плаќање видови и 40 валути.

Paysafe нуди мулти-платформски производи, со акцент на новите плаќање технологии, вклучувајќи мобилен полу про покер пиштол сцена. Paysafe е сосема портфолио вклучува NETELLER® и Skrill®, MeritCard, paysafecard®, payolution®, Приходи Пристап и ФАНОВИ Забава продажба на zynga покер чипови малезија. Paysafe груп плц акции се тргуваат на Лондонската Берза под симболот (ПЛАЌА продажба на слот машини во калифорнија. L).За повеќе информации, посетете ја: www.paysafe.com Контакт Информации: Рејчел Морган Раководител на Казино +353 83 444 4916 [email protected] www.tradacasino.com www.tradaaffiliates.com https://affiliates.tradaaffiliates.com/registration.asp Ник Каже Комуникации Претпоставен Приход Пристап, Paysafe Tel. +1-514-849-8595 e-mail веб-Сајт за добивање на најновата коцкање вести од Калвин Ayre запад долина казино феникс од а до ш.