бонус нов член слот 150

колку пари направи казино работници се направи

Играчот од велика БРИТАНИЈА се слави животот се менува победи по притискање на прогресивните џекпот додека играте NetEnt е Мега Среќа на Слот на Gate777 казино.На неименуван Британски играч освои неверојатни €3,300,000 на залог удел од само €0.50 играње прогресивна лото игра во Портата 777 бонус нов член слот 150. Коментирање на победа и среќа на анонимни прогресивна победникот од велика БРИТАНИЈА, Gate777 е Главен Извршен Директор, Рона Shilon, изјави: "Во име на сите во Gate777, јас се прошири огромни честитки до нашиот голем победник." "Ние сме надвор воодушевени кога нашите играчи имаат фантастично искуство со нас и кога ќе победат.Ние работиме напорно за да ги донесе најдобрите слот и маса игри индустрија има да понуди, и ние со нетрпение очекуваме да се видиме се повеќе и повеќе добитниците на Gate777." Во меѓувреме NetEnt Директор на Игри, Брајан Аптон, рече: "Ние сме воодушевени што Мега Среќа има повторно создаде уште една инстант мулти-милионер и предадена на животот се менува победи.Бидејќи нивните соопштенија, Мега Богатство и неговиот брат наслови имаат генерирано неверојатен 60 една милиони евра плус джакпот." Мега Среќа е прогресивна џекпот видео слот, кој се одликува 25 плати линии над 5 ленти во игра.Со пријавени RTP на 96.6%, Мега Среќата е на располагање да се игра на сите препорачува NetEnt казина тука на Казино Весник. бонус нов член покер idn 50.