ул. croix казино hertel висконсин 70 webster wi

60 инчи покер масата topper

Gamevy и Glück Игри се две индустрија новодојденците кои споделување на определбата да напредува во вистински пари игри.И двајцата имаат освоено ХОКЕЈ Игра за да се Види награда, и двете се познати по убава, висока-квалитет на инстант победи игри кои се хит со лотарија играчи.Тие имаат претходно соработувале заедно споделување на штандот на МРАЗ и добива внимание со своите irreverent пристап кон 'промо кадар', пар прекрасен grannies и симпатична микро-свињи!Денес, на Глобално Лотарија Гласник Форум, двете компании се распишување на стратешко партнерство, каде што снабдувањето со една друга содржина до копчето оператори и може дури и да се развијат конкретни производи заедно. "Ние реализираат тоа го направи смисла за две мали компании да соработуваат", објаснува Шефот за Комерцијалните Директор на Gamevy, Хелен Walton ул. croix казино hertel висконсин 70 webster wi. "Наместо да се натпреваруваат, тоа го прави смисла да расте пазарот заедно 60 инчи octagon покер масата. Glück Игри имаат фантастични спектар на нула картички, инстант победи и популарни бинго и кено се игри, додека ние се концентрира на повеќе стратешки игри каде што играчите се направи избор и навистина да се вклучат во игра искуство.Заедно нашиот асортиман опфаќа над 100 игри – повеќе од доволно за да понудите играч возбудлив избор и да се обезбеди оператори можат да ја испорача забава и ангажирање на нов таб." Gamevy и Glück Игри испорача игри кои помагаат да се зголеми живеат време и живот-временската вредност за операторите.За среќа, играчи кои претходно се само купи лотарија билети се среќни да го додадете на scratchcard купите и да игра неколку игри на еден од повеќе забавни инстант победи игри.Додека за казина во потрага да ја прошири својата база на клиенти и да привлечат поширок, помлад демографски, нова инстант победи табот може да го понуди на пораст на приходите и подобрена конверзија стапки 60 инчи круг покер масата маска.
"Индустријата е лошо служел кога станува збор за размена на инстант победи игри," укажува Glück Игри извршен ДИРЕКТОР, Роберт Lenzhofer. "Таму е малку што е навистина возбудливо таму и кога операторот е по потрага за игри во поширок 'Лотарија'-вертикална, тие сфаќаат дека остатокот од i-гејминг индустријата е за спиење и одмор на својата слава.Оператори, овие денови се многу заинтересирани да им служи на многу пошироко, лотарија игра публика и со партнерството помеѓу Gamevy и Glück Игри, операторот сега за прв пат ќе има пристап до сигурен портфолио на нула-картички, инстант-победи, бинго, кено и инстант-лотарија наслови.Со еден интеграција нашите оператори не само што имаат пристап до Glück Игри' и Gamevy е наслови сега, но исто така и сите трети лица интеграции дека две компании работеа кон, како што се Inchinn, Sideplay, Лото Интерактивни и други.Во сите искреност, тоа е портфолио дека операторите не може да си дозволи да ги игнорира." За понатамошни информации, ве молиме контактирајте: Helen Walton [email protected] 07906 236870 За Gamevy: Gamevy гради инстант победи игри, кои се стави на играчот задолжен.Нудејќи им забава, како и големи награди, нивните игри се живее низ Европа и се покажа како хит со широк демографски на играчи.Со седиште во Лондон, Gamevy е лиценциран и регулирани од страна на велика БРИТАНИЈА Коцкање Комисија и Гибралтар Комисија. @gamevy За Glück Игри: Glück Игри прави повик, вистински пари игри и технологија на производи.Ние сме со седиште во Берлин и Гибралтар и се гордееме на примена на највисок квалитет на дизајн и инженеринг на принципите за да овозможи сигурен игри и крајни производи да онлајн лотарија и казино пазари 60 инчи покер масата topper.

@gluckgames Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre diferentes maneras де jugar покер.