Texas holdem poker deutsch boyaa

craps коцки се држиме за продажба

Под амандман, Chartwell има обезбедено права да понуди Shuffle Магистерски Три Картичка Покер игра на Велика Британија, Република Ирска, Isle of Man, и каналските Острови, кои според прилично остроумен соопштение, се состојат од еден од најголемите светски онлајн игри пазари texas holdem poker deutsch boyaa.

Oooh.. craps дијамант пирамида браник гума. Ahhh.Шефот за извршување на Shuffle Господар, Гевин Исаков, вели: "Нашиот договор со Chartwell е уште еден пример на примената на нашите содржини низ што повеќе канали како е можно, вклучувајќи iGaming craps генерал контрола дел 2. "Задоволни сме да им понуди на најпопуларните специјалност игра на сите времиња за ова многу важно онлајн пазарот." Проклето во право сте задоволни.Амандманот се гради на 2009 година лиценцирање договор, според кој Chartwell исто така обезбедени се правата на пазарот на софтвер врз основа на други Shuffle Магистерски игри, вклучувајќи Змеј Бонус Нека се Прошетаат, Богатство на Pai Gow Покер, и некогаш-толку пријатни Крајната Texas Hold 'Em.Во други игри вести, игра инспектори Игри Меѓународни Лаборатории (GLI) и неговиот партнер, TST, се ангажирани два нови iGaming експерти.Со Аурора Merino Salas, како нова Бизнис Менаџер за Развој и Магдалена Podhorski-Okolow Развој како Претставник на компанијата најновите дополнувања веќе не се само горди сопственици на имиња кои ве проголта вашиот јазик.Кој се грижи ако луѓето не можат да го изговара твоето име кога имате она што мора да биде најдобрата работа во светот: за да се "тест" за игри.Воздишка, јас би сакала да се плати за "тестирање" игри.Почекајте една минута, дозволете ми само да се види дали ФИФА е се уште на работа.. craps коцки се држиме за продажба. GLI се надевам своите нови регрути ќе ви помогне да ги прошират своите Европски iGaming тим за развој за да се обезбеди себеси како лидер во iGaming поле.Игри уред производителот, Bally Технологии, имаат доделени нивните Западниот Регион Продажен Менаџер.Кој е лаки момче тогаш?Се чини дека Дејвид Durst, со својот прекрасен alliterating име е човек за оваа работа.Со неговата историја во служи како Виш Продажбата на Сметка Извршен за Aristocrat Технологии – каде што тој беше одговорен за гејминг системи на продажбата во Северозападниот – тој има 20 години на индустријата искуство.Браво за вас, Дејв!Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre фабер слот про вкупно инокс.