Gra покер на интернет за darmo bez rejestracji

покер чипови обичај бразил

Метал Казино е само онлајн казино создадени специјално за тешко рокер, нудејќи квалитетни гејмерски искуство со главата удира пресврт.Онлајн казино неодамна најави проширување на својот бренд амбасадор на листата со додавање на мега рок-ѕвезди Гери Холт и Nita Штраус.Од лансирање во 2017, Метал Казино стана одат-да опција за рокер кои сакаат да уживаат во казино игри.Онлајн казино веќе соработува со врвни рок имиња како Ози Озборн, Рајан Roxie и Скот Иан, и сега додава Nita и Гери на листата, како и.Гери, легенда во рок како дел од Slayer и Излез, коментира во соопштението на потпишувањето со онлајн казино се наведува: "јас сум супер возбуден за да објавам дека јас соработува со Метални Казино како бренд амбасадор.Ќе има награди да се освои, гитари, се состанат и да поздравува, билети за концерт и повеќе – ако сте во метал и во игрите на среќа, како би можеле да го добиете било подобро! "Јас сум горд да се приклучат Господ Ahriman, Скот Иан, Рон "Bumblefoot" Thal, Дејв Ellefson, Дворот Бебиња момци, Рајан Roxie и се разбира ОЗИ С**КРАЛОТ ОЗБОРН!Ајде да го направите ова!Време да се тркалаат!" Исто така, добро познат на карпа свет и дел од Метал Казино сега, Nita Штраус е среќен да се приклучи на онлајн казино, како и.Нејзините вештини на гитара се легендарниот и Nita е познат за играње со разновидна група на уметници, вклучувајќи ги и Алис Купер.Зборувајќи за пристапување Метал Казино, Nita изјави: "Метал Казино е комбинација на две од моите омилени работи: да се има забава и слушање на хеви метал!За некој како мене, кој не е доволно искусен коцкар да одиме играат во Вегас, Метал Казино е одлично место да дојде и да имаат добро време!" Метал Казино прв започна во 2017 и продолжи да знак на амбасадорите за да ја веб-сајт што претставуваат рок свет, како и уживајте во игри на среќа.Играчи може да победи метална стока, како и концертни билети, да ги исполнуваат нивните омилени бендови и повеќе.Основачите на новата онлајн казино имаат поминато повеќе од три децении работи во музика и игри индустрии, влечење на нивните колективни умови да се создаде она што сега е позната како Метал Казино.Креирано од Метал љубителите на музиката за Метал музички фанови, онлајн казино е нешто да се гледаат! gra покер на интернет за darmo bez rejestracji.