Argosy казино 99 хопс куќа

најдобри стан да научат blackjack

Водечки провајдер на интернет видео слотови, Молња Кутија, ќе наводно партнер со земјиште-базирани добавувачи Everi и Неверојатна Технологии за да се покажат четири од нејзините најпопуларни игра наслови на меѓународната игри tradeshow Глобалната Гејминг Expo (G2E) во Песок Експо Лас Вегас од Октомври argosy казино 99 хопс куќа.

3 – 5 најдобри стан да научат блек џек основна стратегија. Молња Кутија онлајн видео слотови Ѕвездени Джакпот-Делфин Злато и Ѕвездени Джакпот-Chilli Злато 2, заедно со Змеј Палата и Астро Мачка Делукс, ќе бидат поставени на земја-врз основа на кабинети на тридневниот настан.Сиднеј-базирани слот инвеститорот партнерства со Everi и Неверојатна Технологии и понатаму, ги подобрува математика-фокусирани слот игра дизајнер посветеност за вистински omni-канал нуди, кога веќе беше успешна и во двата социјални и онлајн игри на среќа.Ко-основачот и генерален Директор на Молња Кутија, Петар Causley, рече дека тие се "воодушевен" да биде изложен четири од нивните најпопуларни игра наслови во Лас Вегас на земјата-базирани игри сектор најдобри стан да научат блек џек стратегија. Causley рече, "во Партнерство со два партнери кои уживале толку силен раст во земјата-базирани игри како Неверојатна Технологии и Everi покажува дека ние сме сериозни за доставување навистина omni-канал производ." И, "гледаме вистински корелација помеѓу нашите популарни наслови вршење на двете онлајн и земјата врз основа казина." Causley рече дека тие добредојдовте повратни информации форма G2E делегати кои како тие се стави своите игри преку својот paces најдобри стан да научат blackjack. G2E Вегас посетителите можат да се игра Молња Кутија е Змеј Палата на Everi говорница #1116, додека кабина #4047 ќе биде домаќин Неверојатна Технологии " Астро Мачка Делукс, заедно со Ѕвездени Джакпот-Chilli Злато 2x и Ѕвездени Джакпот-Делфин Злато.Од 2004 година, Молња Кутија е набавка слот за игри на индустријата за игри и може да се пофали импресивна листа на партнери, вклучително и со Неверојатна Технологии, Научно Игри, NYX, Amaya, Odobo, Инспирирани, Quickfire, Игра Куќа, Plaor, Gigamedia и други..