дали ви се поделени асови во blackjack

mgm онлајн казино бонус кодот

По гласините од нив вработување Simon Cowell да се упатат до Х Фактор проколнат со Приправник стил барање за нивниот нов претседател на најголемиот светски спортски шири обложување бизнис, Спортски Индекс, имаат денес објавија дека сум назначен за нов човек во работа.Поранешниот претседател Ричард Glynn се допадна изгледот на Ladbrokes' новиот тепих назад во Март, и не се врати по Велигденските празници, која го отвори празнина за нови не-извршен претседател Марк Redwood да се чекор во.Пред неговото назначување на Спортски Индекс на 50-годишниот беше виш извршниот на Thomson Reuters, пост тој се откажа во декември минатата година дали ви се поделени асови во blackjack.
Redwood коментира, Redwood рече: "јас може да се види толку многу паралели помеѓу финансиските и регулирани спортски обложувања пазари.Ако Betfair е размена на спортско обложување светот, Спортски Индекс е на пазарот творецот и податоци услуги "јас сум навистина возбуден од можноста за работа со раководството на тимот за да им помогне понатамошна поткрепа на нивните реномирани тргување вештини и светска класа технологии, пионерски спектар на услуги за модерна sportsbooks." Во последно време, Спортски Индекс покажа невиден раст со потпишувањето на Вилијам Хил, PartyGaming, на Tote и Skybet на нивните поголемиот број Б2Б Спортски Решенија во-игра шансите производ.Ворен Марфи, извршен ДИРЕКТОР на Спортски Индекс Група, рече: "Ние веруваме спортско обложување пејзаж брзо се менува и се прикажување на начин на финансиските податоци, услуги индустрија еволуираше.Ние намерно се обиде да го донесе во некој со силна финансиска технологија позадина mgm northfield парк покер соба. "Од таа гледна точка, се Одбележи доаѓање на одборот е вистински удар за нас.Неговата неспоредливи експертиза во земјите во развој и commercialising тргување финансиски податоци и трансакциска системи дополнително ќе ја зајакне нашата бизнис како што продолжуваат да се постават Спортски Индекс Група во првите редови на спортско обложување индустрија." Тие сега треба да се моли дека Ladbrokes не почнат да се ослободи од персоналот и само во случај тие ќе се супер-лепење Redwood газ на неговиот седиште во подготовка.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre mgm northfield парк казино охајо.