може да имате покер лице

шансите за блек џек основна стратегија

"Па, јас имам секс.Луѓето f***ing знаат тоа" може да имате покер лице. "Некој за сторување на кривично дело со протекување на старите видео на секс помеѓу две consenting возрасни изгледа како неми причина за акции да одат надолу," Portnoy изјави Фокс Бизнис вчера може да имаш две раце во покер. BetMGM поставени трети со 12 проценти, и Barstool Спортски трети во "висок еден цифри." Shriber истакна дека Barstool е претставата беше "импресивен," со оглед на платформа е живеат во само три држави.. FanDuel родител Трепет Забава и DraftKings двајцата искусни акции retreats на крајот на минатиот месец.Но аналитичарите претежно остануваат нахакан на фирмите.Банката на Америка објавија оваа недела дека NCAA мажите Март Лудило кошаркарски турнир, кој заврши во понеделник навечер, служи како катализатор за милиони Американци го преземете и се регистрирате за спортско обложување платформи.Боа вели FanDuel и DraftKings во комбинација за 64 проценти од нова сметка преземања шансите на блек џек во казино. "Јас сопствени еден тон на Пен акции," тој објаснува.Протекоа секс лента, вклучувајќи и самиот е третиот Portnoy тврди дека сега може да се најде на интернет.На outspoken бизнисмен тврди дека непристојни снимката е причина на Пен поновата слајд (NASDAQ: ПЕН).Пен акции се намали од $136 на Март 15, да се затвори во $104 вчера — на 23.5 проценти намалување.Пен на акциите е f***ing надолу бидејќи има секс лента на мене?" Portnoy побара во expletive-исполнет Твитер видео шансите за блек џек основна стратегија.