џон вејн слот машина за продажба

реката дух казино базен reopening

Задоволни сме да се разрешат овој случај со позитивен исход за кои мислиме дека ги штити Aristocrat пазарот-врвот Бивол бренд, како и Биволи франшиза и поврзани права на интелектуална сопственост", рече Aristocrat е управниот директор за Америка Мет Вилсон џон вејн слот машина за продажба. "Нашиот бренд средства и заштита на интелектуална сопственост, се основни за да Aristocrat бизнис и ние ќе продолжиме да ги бранат енергично оди напред." ГШ извршен заменик-претседател Мет Reback додаде дека неговата компанија е "задоволство да имаат работено во соработка со Aristocrat тим за брзо решавање на ситуацијата во фер и еднаков начин".ristocrat Технологии е подружница на Aristocrat Одмор, глобален лидер во казино опрема индустрија.Тоа е лиценциран со повеќе од 200 регулатори ширум светот.ЗНАМЕ има свои фондации во сад' Класа II индијанци игри сегмент и оттогаш се прошири во онлајн игри на среќа.Под U johnnie тејлор во казино.
регулаторен режим, Класа II казино игри вклучуваат бинго и слични игри. џон вејн се врти редеа слот машина.